Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogalmam se volt hogy ezt...

Fogalmam se volt hogy ezt hova kellett volna besoroljam. Média. Vagy nem tudom, szóval a youtubeon latszik a dislike?

Figyelt kérdés

Youtubeon sok ember van aki irritáló idegesítő trágár kommentet ír és megérdemlu hogy dislikeot kapjon a kommentre na de. Sehol sincs egy dislike sem... Nem jelzi ki a youtube hogy valaki dislikeolta másnak a komment két csak a like okat??

Próbáltam dislikeolni saját kommentet hátha kijelzi de semmi. Ez miért van???? Na meg a másik hogyan vannak olyan emberek akiknek a semmit mondó kommentejei kerülnek legelőre? Sokan likeolják de semmit mond. Az idő is számít hogy mikor írod ugye? Sőt leginkább az számít hogy kkor írd amikor szinte kint van a videó mert különben elveszik.



2018. nov. 8. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem látszik a dislike, az csak arra jó hogy lentebb kerüljön a komment. (De ez csak egy tipp)

Akik előre kerülnek, általában olyan kommentek amit sokan likeolni is akarnak, nem csak semmitmindóak. És az idő is számít mert általában egy videót az első napon néznek meg a legtöbben.

2018. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja hát persze nyilván az is számít hogy a likeolóknak mennyi eszük van illetve mi az értelmiségi szintjük. 100 like körül kapott egy ilyen komment: ez tuti nem lesz topkomment.

Ez nem semmitmondo? Hát szerintem nagyon az...

2018. nov. 8. 14:17
 3/3 anonim ***** válasza:
A videóhoz nincs sok köze, de az érthető miért lett top komment. (Persze figyelembe kell venni, hogy azt a videót nagy százalékban kisgyerekek nézték meg)
2018. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!