Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Like és dislike a gyakorin? O. o

Like és dislike a gyakorin? O. o

Figyelt kérdés

Hogy van az, hogy sokan aszerint pontozzák a válaszadókat, hogy ők a kérdésre milyen nekik tetsző választ írtak? (ez a kérdés)

Én több olyan kérdést is feltettem már itt, amire véleményeket vártam. Tudtam, hogy ha kiírom, "csúnya", "megmondó" válaszok érkeznek majd rá. De aki nem csak poénkodni jár ide, nem hülye képeket linkelget be, azokat felpontozom. És nem aszerint, hogy csúnyát írt-e nekem, mert ha azt is írt, akkor is választ adott a kérdésemre. Tehát zöld pacsi.

Most nem értem, miért kell a bántóbb VÁLASZOKAT lepontozni. Ha valaki hülyeséget csinált és ezt még ki is írja, ne várja el, hogy itt vigasztalni fogják.


(És még mielőtt ezzel jönnétek: nem, én nem vagyok ilyen helyzetben. Az ember nem csak magáról tesz fel kérdéseket!)


2016. júl. 10. 13:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Természetesen van olyan, ha valaki olyat írt, ami szerintem nem igaz, de ez az ő véleménye, tehát nem fogom dislikeolni.


De ha valaki abszolút semmit nem fűz hozzá, csak megsérti az illetőt, stb., akkor le szoktam pontozni, és szerintem (remélem) sok ember van így.

2016. júl. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ja hát igen :D

a nem igaz is valahol a hülyeség kategóriába tartozik, tehát hülyeséget ír, annak is piros pacsi megy

2016. júl. 10. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!