Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kűzdjem le a magányt?

Hogyan kűzdjem le a magányt?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon kiborulni. Dolgozni jarok csak meg haza. Nincs életem azt érzem. Viszont a masik felől meg félek emberekkel beszélni. Van pár barátom, de mindegyik ek meg van a saját kis gondja. Nem tudom mit kezdjek magammal. Van valami jó ötletetek?
2018. nov. 11. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A modern rabszolgaságunk korában például a városokban én sem barátkoztam senkivel. Olyan érzésem volt hogy mindenkinek elég a gondja, a számlák fizetése, meg a hiteleké. De aztán mikor egyre gyakrabban kivonultam a társadalomból, azt vettem észre hogy az egész világ a barátom. Például tanyasi önellátó rokonommal akár 8 órát is elbeszélgetek egy nap ha összefutok vele. Vagy ha kerékpározok a határ és Bécs közti nemzeti parkban, ott is mindenki barátom szokott lenni akivel összefutok. Mert ők is szabadon élnek. Vagyis szabad emberek közt kell keresned. Szerintem a mai modern rabszolgaságban a városaink mentális atmoszférája rosszabb mint a sorkatona időkben a laktanyáké volt. Pedig a balkáni háborúkor voltam sorkatona. Nem a te hibád lehet ha magányos vagy.
2018. nov. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!