Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan küzdjem le a dadogást?

Hogyan küzdjem le a dadogást?

Figyelt kérdés
Van egy nagy álmom.Olyan színész és énekes szeretnék lenni mint ZAc Efron.Csak egy nagy baj van , hogy dadogok és csak 13 éves vagyok és Zac 15 évesen kezdte építeni a karrierét és én is így szeretném.Hogyan küzdjem le a dadogást?Két év elég ahoz , hogy leküzdjem?

2015. aug. 28. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Mióta dadogsz?

Nekem van egy öcsém, aki 11 éves és már kicsiként dadogott. És még mindig nem múlt el, maximum odafigyel rá.

DE ez nem hátráltatta semmiben, ugyanis ha versrôl van szó vagy akármilyen szövegrôl, azt hibátlanul képes elmondani és eljátszani. Nyert mãr versmondó versenyt is így, mert mikor errôl van szó, a dadogása elszáll. Vagy ha valami fontosról beszél vagy éppen játék közben alkot párbeszédeket.

Nemtudom, hogy ez egyedi eset-e, de remélem nem. C:

Meg tudod milyen nagy emberek dadogtak még? Winston Churchill és Marilyn Monroe. A dadogás nem akadályozhat meg a céljaid elérésében.

2015. aug. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor énekelsz, nem dadogsz, igaz? Figyelj oda, hogy dallamosan beszélj. Mint pl Galla Miklós.
2015. aug. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!