Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyiért adjak el posztereket...

Mennyiért adjak el posztereket? (Ft/db)

Figyelt kérdés

2018. nov. 11. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
42
2018. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Attól függ, mi van azokon a posztereken, és mekkora a méretük?

2018. nov. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4×A4-es méretű és egy magyar banda van rajta (Aws)
2018. nov. 13. 07:05
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha négy db. A/4-esről lenne szó, akkor ez nem is tudom mennyire számít poszternek. DE magyar bandáról lévén szó, - akiket megmondom őszintén - tutira nem ismerek, vagyis rajongóknak biztos sokat érnek... szóval ekkora méretű kép 150-, max. 200-at ér.

Ennél többet csak nagyobb méretű poszterek érhetnek.

2018. nov. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ne haraggudj rosszúl írhattam, nem 4db A4-es hanem 1db poszter 4xA4-es azaz mintha összeragasztanál 4db A4-es lapot csak ez egyben van. :D
2018. nov. 13. 17:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Bezzeg az én időmben még megtanították nekünk, hogy ezt a méretet A2-nek hívják. Szégyen, hogy idáig süllyed az oktatás.


Egyébként meg add el annyiért, amennyiért találsz rá vevőt. Nem mi szabjuk meg valaminek az értékét, hanem a kereslet.

2018. nov. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A #6-osnak igaza van. Ha A/2-es méretű, akkor kérhetsz érte akár 500 vagy 1000 közötti összeget, ha rajongók, akkor megvehetik. DE valóban, ez a kereslettől függ.

Ha ritka a poszter, érhet többet, ha nem, akkor nálad marad. Néha a rajongók megmakacsolják magukat, és csak akkor veszik meg, ha valami olcsóbb. Szóval eléggé kiszámíthatatlan, én csak próbáltam valami körülbelüli árat saccolni.

2018. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2018. nov. 13. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!