Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudnám leküzdeni az...

Hogy tudnám leküzdeni az önbizomhiányt?

Figyelt kérdés
Igazából már régóta önbizalomhiányban "szenvedek", és nem tudom, hogy tudnám leküzdeni. Gyermekkormban nagyon-nagyon sokat bántottak, hogy mennyire csúnya és kövér vagy, vagy éppen azt mondták, hogy soha nem fogok semmit elérni(kortársaim). Persze azóta eltelt 2 év és az a vicces, hogy akik a legtöbbet bántottak most sorjában írják, hogy mennyire szép lettem. De egyszerűen annyira trauma volt ez számomra, hogy most se merek senki szemébe nézni, ha beszélek vele. Mindig azt hiszem, hogy mások biztos rajtam nevetnek. Ha belenézek a tükörbe egyszerűen elsírom magam, mert annyira nem látom magam szépnek. Nem érzem úgy, hogy értékes ember lennék. Biztosan sokan vannak ilyen helyzetben és biztos sokaknak sikerült ezt leküzdeni, én is leszeretném, kérlek segítsetek

2018. nov. 11. 19:58
 1/3 anonim válasza:

Szia.

14 eves vagyok es lany

Hol is kezdjem a sztorit

Engem is rengetegszer bantottak. Mostis.

Enis pont ugyanigy voltam mint te

Majd egyszer

Elhataroztam hogy a fenet fogja erdekelni mit gondolnak masok.

Magadnak kel teljesits nem masnak.

Es mindenki igy gyonyoru ahigy van

Es ahogy egy kicsit is megprobaltam magamon segiteni es a jot latni a napokban es magamban, ugyan szerencsetlensegek tortennek meg, de rengeteg jo tortent azota velem.

Anyaval jobb a kapcsolatunk

Felvettek egy jo gimibe

Sok uj baratot szereztem

Es elhivtak modellkedni

Ugyhogy a legfobb a kitartas. Ha gondolod beszelhetunk privatban is

Sok sikert❤️

2018. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy neked sikerült, és sok sikert a modellkedéshez

És köszönöm❤️

2018. nov. 11. 22:35
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! En a mai napig ettol szenvedek, sokan irtak, hogy foglalkozzak magammal stb. Szep ruhak meg minden es tovabbra is fent all a helyzet. Pedig elertem egy egesz turheto fizikumot szepnek mondhato testtel, a ruhaim sem szakadt goncok. Baratnom is van, meg is nagyon zavarba birok esni, foleg lanyok tarsasagaban. :/


25/F

2018. nov. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!