Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Több mint egy hónapja nem voltam szexuálisan senkivel. Múlt hónap hetedikén az utolsó aktus után egy héttel megjött normálisan. Most már több napja késik. Néhány nappal ezelőtt tettem két tesztet egyik se lett pozitív. Ettől függetlenül lehetek terhes? Csak értelmes válaszokat kérek és nem szeretnék vitát a kérdés alatt.

2018. nov. 13. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:

az utolsó aktusnál védekeztetek?


egyébként nem valószínű... még ha megnyugtatást szeretnél, menj el boltba, vegyél másfajta tesztet is.

2018. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aztán mitől? A wc pumpától? Vagy szerinted mégis mi kell ahhoz hogy egy gyerek összejöjjön? Nehogy azt írd-a nap meg a hold együttállása!!
2018. nov. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy terhes lehetsz, ha az utolsó menstruációd óta nem szexeltél senkivel, és a tesztjeid is negatívak? Ha meg aggaszt a késés, akkor menj orvoshoz, mert valószínűleg más oka lehet
2018. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es. Volt már rá példa, hogy valakinek megjött terhesség közben is, az első néhány hónapban. És nem tudom mit nem lehet érteni azon, hogy értelmes választ kérek.

A többieknek köszönöm, további választ, tapasztalatot szívesen várok. :)

2018. nov. 13. 18:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Maga azért gondolok erre, mert sose szokott késni. Volt már rá példa, hogy egy két napot csúszott, de most már egy hete késik. De egyébként, nem fájnak a melleim, nincs hányingerem, nem hánytam, nincsenek terhességre utaló tüneteim, vagyis nekem nem tűnt fel, így tanácstalan vagyok.
2018. nov. 13. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!