Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki a gusztustalanabb szerintet...

Ki a gusztustalanabb szerintetek, a nő aki pénzért szexel férfiakkal, vagy a férfi aki fizet a nőnek a szexért?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 13:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

Az "undorító" nem épp a megfelelő jelző erre. A prostitúció a legősibb szakma, és egy igényt, keresletet elégít ki. Lehet ezért kárhoztatni a férfiakat, csak éppen marhaság lenne. Aki ezt teszi, mint pl ketteske, annak azt kívánom, hogy egy évig legyen férfi. Majd megtapasztalja, hogy Evolúció bácsi micsoda irtózatos kínt akasztott "buta ösztönlények" nyakába. Én abban a szerencsés (?) helyzetben voltam, hogy 16 éves koromtól folyamatosan volt partnerem, (időnként több is, mint illett volna) és csak hatvanhoz közelítve kellett megtapasztalnom az egyhetes báránymadzag gyötrelmeit. De ebből is le tudom mérni, hogy mit kell átélni egy ereje teljében levő férfiembernek, akinek (egyes tanulmányok szerint) 17 másodpercenként jut eszébe a szex, és akinek az agyában 4x akkora helyet foglalnak el a faj-, mint a létfenntartási funkciók.

Néhány szó a prostik védelmében is essen. Életem egy szakaszában a munkám Baranya megye egy elmaradottabb vidékére szólított. Ott volt szerencsém bepillantani egy 17 éves, jobb sorsra érdemes lány kényszerű elprostituálódásának menetébe. Az vesse rá az első követ, aki nem fél, hogy pofán vágom. :-))

2018. nov. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az gusztustalan, aki feltesz ilyen kérdéseket. Bár nem akarok védeni senkit, de a kérdezőt sem. Miguel pedig tényleg egy ösztönlény.
2018. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kérdező,a felszínességeden érdemes lenne változtatnod. Nem lehet a kérdést ennyivel elintézni.

Melyik nőre gondolsz? Akit kényszerítenek erre? Akinek nincs pénze és így akar keresni? Vagy aki így akar meggazdagodni és utána elhúzni külföldre?

Melyik férfira? Aki a feleségével nem képes rendbe szedni a kapcsolatát, megbeszélni a problémákat, és helyette megy prostituálthoz? Vagy aki szórakozásból jár hozzá? Vagy aki nem akar barátnőt, mert nincs rá ideje? Vagy aki pl. 25-30 éves és még nem volt nővel, és már nagyon vágyik rá, de nem képes máshogy megkapni?

Hogy csak néhány példát említsek. Nyilván vannak általános csoportok, de minden ember élete más, és aki érintett, mindnek ismerned kéne az életét, mielőtt elkezdesz bohóckodni a billentyűzeten és pötyögni a kényelmes fotelból, hogy ki miért undorító.

2018. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Miquel, annyit még, hogy nem szakma az, amit annak nevezel. A szakmát ki kell tanulni és el kell végezni hozzá minimum egy tanfolyamot. Akkor nevezhetnéd szakmának, ha a prostituáltnak papírja lenne a végzettségéről, és amíg megszerzi a végzettségét, sok mindent tanulna. Minden ember, aki ügyfelekkel foglalkozik, tanul pl. olyat, hogyan kell bánni az emberekkel. A család intézményéről, gondolom, nem hallottál még 60 éves korod ellenére, pedig egy nagyszerű dolog, ahol a gyerekek felnőhetnek. De biztos jobban bejön neked az, ha a gyerekek úgy nőnek fel, ahogy, mert család is minek, legyenek csak prostituáltak, mert az ugye egy szakma. Vénségedre igencsak rád férne, hogy rendet rakjanak a fejedben, látszik, hogy egész életedben csak végigdugni tudtad a csajokat, ahhoz nem kellett ész.
2018. nov. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Hát ha nem lenne igény a prostikra, nem lennének prostik.
2018. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 mindentudó99 ***** válasza:
76%-os te egy férfi gyűlölő lehetsz.
2018. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#16 Gondolom rám gondolsz. Nem vagyok férfigyűlölő, csak ösztönlény gyűlölő. ;)
2018. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 mindentudó99 ***** válasza:
Olvasd vissza miket írtál. Nincs olyan verzió hogy ne a férfi legyen a hibás.
2018. nov. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Megvan a magam véleménye, de ettől még nem vagyok férfi gyűlölő, mint ahogy a qrvákat lenézők sem nő gyűlölők.
2018. nov. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!