Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak ez...

Nem tudom mit csináljak ez esetben. Ez csak figyelmeztetés?

Figyelt kérdés
A Tescoban figyelmetlen voltam, nem jó címkét ragasztottam a termékemre, ki is fizettem, csak kevesebb volt,mint az eredeti címkéjével lett volna. Mikor mentem ki az ajtón,jött a biztonsági őr, mondtam neki,hogy nem akartam ezt csinálni, és kifizetem itt helyben az eredeti terméket. Kifizettem. Nem kért helyszíni birságot és a rendőrnek sem jelentette fel. Annyira megijedtem,mert nem történt még velem ilyen,hogy összevissza cikáztak a gondolataim( két helyen lakunk, de nem azt a lakcímet mondtam,ahova be vagyunk jelentve) és nem azt mondtam ami be van jelentve. Mondta a biztonsági őr hogy legközelebb figyeljek és nem volt helyszíni birság sem csak aláírtam a nyugtát.

2018. nov. 14. 19:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék,hogy kiskorú vagyok
2018. nov. 14. 19:24
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Ezek szerint zöldség vagy gyümölcs volt amire címkét ragasztunk. Néha tévedhet az ember és nem megfelelő címkét csináltat a géppel. Ennyi.

Nem hiszem, hogy volt itt valamiféle figyelmeztetés, ha nem mondott ilyet akkor nem volt.


Elnéztél valamit és korrigáltátok.

2018. nov. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!