Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet Ez? Nagyon fura...

Mi lehet Ez? Nagyon fura dolog. Megerzes? Figyelmeztetés?

Figyelt kérdés

Különös dolog történt ma velem..

Ma reggel úgy indult a napon hogy minden megtörtént csak hogy ne nagyon tudjak elmenni egy bizonyos helyre.Reggel azzal kezdődött hogy ott hol hagytam valamit, ami miatt vissza kelett fordulnom.aztan ahogy mentem arra helyre, habarvoltam mar háromszor is,eltévedtem.fél óra bojongas után tálaltam csak oda. Nem részletezném mi történt ott, lényeg az hogy több jel is volt hogy ne menjek oda...utolag értettem meg hogy miert...

Mi Ez?Nem vagyok babonás de ez kicsit furcsa..


2017. nov. 10. 03:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Részletesebben?
2017. nov. 10. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én hallgatni szoktam az ilyenre és inkább nem megyek el.
2017. nov. 10. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legközelebb majd meghallod a belső hangot. :D
2017. nov. 10. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Leírom, habár elég ciki.Fuvarozó cégem van és külföldről kaptam egy fuvart,ami után el is indultam.Közben arra gondoltam mivel ott olcsóbb ez-az...ruha,cipő stb..veszek vagy 100000ft értékben cuccot a helyi piacról.. es8eladom itt jó árban.. .

Miután átértem aztán jutott eszembe hogy elfelejtettem valutát váltani...addig kerestem a neten,míg sikerült találnom egy ottani váltót...aztan útban a piac felé, habár már 3szor jártam ott...ugy eltévedtem hogy 40 percig kerestem mire rátaláltam.. ..de ez semmi...hazafelé majdnem egy órába telt hogy kikeveredjem,mert lemerült a telom és nem volt gps...a határátkelőnel nagyszabású razzia volt.. .. mindent elkoboztak :) :) hát akkor jutott eszbe hogy végig ezek a dolgok jelek voltak...vagy ilyesmi...

Nem nagyon hiszek ebben,de már volt hasonló átélésem....véletlen? Vagy mi Ez?? ??

2017. nov. 10. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!