Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az Ég veled-ről vélemény?

Az Ég veled-ről vélemény?

Figyelt kérdés
Ez a könyv már régóta mozgatja a fantáziámat, de nem tudom hogy el kezdjem-e. Le tudnátok írni egy kicsit hogy miről szól. Esetleg tényleg van-e benne szerelmi szál? A válaszokat előre is köszi.
2018. nov. 16. 19:53
 1/1 anonim válasza:

Amit Leiner Laura is az tuti hogy jó. Szerintem érdemes megvenni mert egy nagyon jó könyv. Már megjelent a 2. rész is. [Maradj velem] Igen van benne szerelemi szál de inkább a 2. részben jelenik meg. Ezen az oldalon elég sok infot tudhatsz meg róla. És van a könyvből részlet is. Meg több bejegyzés is van.

[link]

De ha írsz privátba akkor kifejtem egy kicsit bővebben a sztorit csak most nem hiszem hogy így estevössze tudnám szedi normálisan.

2018. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!