Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolci Egyetem Bolyai...

Miskolci Egyetem Bolyai Kollégium vélemények?

Figyelt kérdés

Miskolcra szeretnék, majd menni továbbtanulni és kénytelen leszek kollégiumba lakni és ezért szeretnék véleményeket? Hogy nézz ki? Hány személyes szobák vannak? Mennyire felszerelt? Van e külön fürdőszoba szobánként vagy csak emeletenként? Meg úgy általánosságban mit lehet tudni róla? Személyes tapasztalatok stb

Előre is köszönöm



2018. nov. 18. 17:46
 1/4 anonim válasza:
100%
2-4 személyes szobák vannak legalább három minőségi fokozatban. Eldöntheted még azt is kolik szerint, hogy remeteként akarsz e élni vagy barátkozni akarsz emberekkel a környezetedben.
2018. dec. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem azt mondták, hogy van a 2 ágyas saját furdoszobás, ami 17.000 korul van egy honapra, a másik meg 4 ágyas 9-11ezer, közös fürdőszobával. Bár hallottam olyat is hogy a 17ezres jobb koliba csak külföldi diákok mehetnek majd. Szoval, saját tapasztalat nincs, csak az amit én is válaszként kaptam.
2018. dec. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Én az E/2-es kollégiumban lakom. Itt 4 ágyas szobák vannak, közös fürdő és konyha szintenként. Kissé bulikoli, de meg lehet szokni. Nagyon jó a közösség, ezt bizton állíthatom. A közös fürdővel nincsenek problémák, eleinte nekem is voltak kételyeim, de fél év alatt nem tapasztaltam semmilyen kompromittáló dolgot. :D Itt nagyjából tisztaság és rend van, a szobákban viszonylag új Electrolux hűtők vannak, van mindenkinek saját szekrénye, polca, asztala. Az E/1-es koli az, amiben 2 ágyas szobák vannak, és két szobánként van egy fürdő és konyha. Ez 11 ezerbe kerül havonta. Az Uni-Hotel a (talán) 17 ezres, mely kicsit elitebb hely, és inkább csak felsőbb évesek nyernek felvételt, persze kivételek mindig vannak.


Ha van még kérdésed, nyugodtan írj! :)

2018. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyi kérdésem lenne még, hogy karonként vannak külön kolik (pl az egészségügyi kar kolija az E/3 csak így hasraütés szerűen) vagy teljesen vegyes?
2019. ápr. 7. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!