Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem,...

Segítségre lenne szükségem, hogy megnyugodjon a pici lelkem. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Szóval. Blogspoton olvastam 1-2 éve egy fanfictiont. A One Direction-ről szólt. A srácok vámpírok voltak. Liam a főszereplő lány bátyja. Amikor Liam a csajért ment(hogy menjenek a reptérre,onnan pedig a srácokhoz) a lény pont akkor jött haza a boltból,és "egy női sikolyt hallott a sikátor felől,ami később halálhörgésbe fulladt". Majd találkozott Liammal(a lány akkor még nem tudta,hogy a srácok vámpírok).

Harryt pont akkor változtatták át,ezért a lánnyal nem igazán szimpatizált. Ennyi maradt meg. Nagyon imádtam,és emlékszem,volt youtube-on a csajnak egy ajánlója. remélem valaki tud segíteni....Nagyon fontos...



2018. nov. 19. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2018. nov. 20. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
én sem.
2018. nov. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ö....oké...
2020. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!