Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti melyiket valasztanatok inkabb?

Ti melyiket valasztanatok inkabb?

Figyelt kérdés

A ket lehetoseg:

- Atlagelet: napi szintu olykor nehez munka,hitel, kevesebb&korlatolt lehetosegek (gondolok itt iskolaztatasra, autovetelre,etelekre stb.),keves szabadido, szereto&oszinte csaladtagok

- Luxus/atlagon feluli elet(nemlegalis uton): hatalmas haz, kevesebb fizikai munka, tobb ido, sok&draga targy(auto, ekszer stb), nincs hitel, a penz miatt se kell aggodni, rengeteg lehetoseg az elobbinel emlitetteket tekintve, kevesbe oszinte/szereto csaladtagok


Most jutottam az Aranyelet c. sorozat vegere, es felmerult bennem a kerdes, hogy vajon masok hogy dontenenek.



2018. nov. 20. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
nyilván a második. őszintén tojok a családra. évek óta nem is láttam őket, mintha nem léteznének. számomra mondjuk már akkor meghaltak amikor fel tudtam fogni, hogy tönkretették az életemet akkor amikor a nincstelenségbe képesek voltak vállalni engem.
2018. nov. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

Valaki definiálhatná, mit jelent a szerető és őszinte családtag. Az elmult 42 évben nem találkoztam még eggyel sem. Az első karácsonyi emlékeim közé tartozik, ahogy anyám szidja a vendégül látandó rokonokat, és azokat, akiket a két ünnep között muszáj meglátogatni, merthátkarácsonyvan.

Szóval, én inkább maradnék a második verziónál. Esetleg, ha az első verziónál ki lehet cserélni a családtagokat barátokra, akkor talán azt választanám. Bár, tudja a fene, külföldön élek, legálisan jól élek, átlagos házam van, kocsim van, nem fizikai munkát végzek, évente legalább 2x tudok kéthetes vakációra menni, a pénz miatt sem kell aggódnom, hitelem nincs, ékszereim ugyan nincsenek, mert fém-allergiám van (és különben sem vagyok én karácsonyfa, hogy feldiszitve legyek), és bár családtagokkal nem tartom a kapcsolatot (csak a férjem családtagjaival), viszont vannak őszinte jóbarátok.

Szóval inkább mégsem cserélném el az életkörülményeimet!

2018. nov. 20. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
luxust
2020. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!