Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni a kovetkező...

Tudnátok segíteni a kovetkező (más szamara talan egyszeru) problema megoldasaban?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy termeket, amirol kertem szamlat egy ceg nevere. Veletlenul a ceg szekhelyere kertem a szallitast (ugyanaz lett a szallitasi es szamlazasi cim). A ceg nem adja fel postan, mivel nincs ra kapacitasa. Akitol rendeltem+a futar arra hivatkozik, jo helyre vittek a csomagot. Videki vagyok, a csomag Bpre ment, nem utaznek fel kb.5000 forint ertek miatt. Tudok erte futart kuldeni? Hogyan? Egyeb otlet?

2018. nov. 20. 16:15
 1/1 TappancsMancs ***** válasza:
Ma már sok futárcég közül választhatsz és attól függ hány kg, de nézegessed meg, és neked az is fontos lenne, hogy előre fizessed, ugye, hogy ne a valakinek kelljen ezzel babrálni. Vannak futárcégek akik el is mennek a csomagért és el is viszik ahova kell. Fizessed ki szerintem előre online és akkor csak felveszi a futár és országon belül másnap vagy harmadnap nálad van. Oldalukon van csomagkövetés és e-mailt is küldenek amikor már kézbesítés alatt van, hogy otthon legyél.
2018. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!