Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ilyen helyzetben?

Mit tegyek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Nemsokára felkerülök másik iskolába, es kicsit felek, mert par diak mar kikezdett. Amikor abban a suliban jarok, mert torna orakra neha oda szoktunk menni, igy utanam szol par gyerek es engem ez nagyon idegesit. Felek hogy esetleg ha jovore ott fogok tanulni, komolyabban piszkalni fognak.. Aki tudna segiteni nekem az irjon, tanacstalan vagyok!

2018. nov. 20. 20:52
 1/1 anonim válasza:
szerintem ha látni fogják hogy már oda jársz nem fognak be szólni..lehet hogy csak addig nagy az arcuk amig nem jársz oda és nem lehet ugymond semmi nagyobb következménye. De ha mégis akkor szerintem keresd meg a saját társaságod legyél sokat velük ha többen vagytok nem fognak piszkálni egy idő után meg ugyis megunják és befejezik
2018. nov. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!