Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan éljem meg a jelent?

Hogyan éljem meg a jelent?

Figyelt kérdés
Folyton olyan érzésem van mintha rosszkor lennék rossz helyen.egész nap nem is csinálok semmi hasznosat és ha leülnék mondjuk játszani a gépen egyszerűen nem érzek rá motivációt mivel nem tudok már úgy elmerülni benne mint régen. Vagy ha rajzolnék abba sem kezdek bele mert nem tudok elmerülni benne. Felszines lettem talán ez a legjobb leírás rám. Holnap is vezetni kell mennem jogsi miatt és már előre frusztrál hogy holnap ekkor fel kell kellnem és el kell mennem. Mintha nem lenne elég időm de ez csak azért van mert elvesztegetem az időmet a semmit tevéssel. Van vagy 3 irány amerre indulhatok azon belül pedig vagy 6 kisebb és ez túl sok túl nagy a választási lehetőségem hogy merre menjek és nem tudom melyiket válasszam ez is tök gáz mert leghamarabb úgy 3 hónap múlva választhatom ki hogy merre tovább és már ezen gondolkodom. . . A saját életemet keserítem meg. . Ha dolgozom is fejben mindig a jövőben vagyok mintha egy számítógép lenne az agyam ami egyfolytában valószínűségszámítást végez. . Bocsi hogy hosszú lett és köszi ha végigolvastad és válaszolsz.
2018. nov. 21. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Csupa magányos tevékenységet írsz le, amit megpróbáltál. Nem csoda, ha egy idő után minden unalmas. Próbálj más emberekhez kapcsolódni. Ezen kívül a fizikai aktivitás (munka, sport, udvarseprés, stb stb) is segíthet önmagában a mozgás által. Ha bárkinek tudsz segíteni (nagymama, szomszéd, szüleid) csak egy félórát naponta, már értelmesebbnek és hasznosabbnak fogod magad érezni.
2018. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem igazán vagyok jó kapcsolatteremtő és építő. Nem csoda már általánosban sem szerettek velem játszani a lányok sem. És egyetlen egy barátom volt kb 4.-es koromig utána ő is talált új barátokat így én lelettem pattintva. Aztán 8.-ig nem találtam senkit utána volt két srác az osztályból akivel elvoltam de egy idő után leginkább csak abból állt a napom hogy náluk voltam és hiába menni akartam haza maradtam mert mondta hogy ne menjek maradjak talán még ez is jobbnak tűnt mint hogy itthon legyek egyedül de ennek is vége lett majd jöttek a bulis idők akkor egy haveri társaság is kialakult eljártunk focizni stb. De ez is abbamaradt én mindig meghívtam mindenkit házibuliba de sosem kaptam viszonzást. Már jóideje nincs olyan barát haver akivel lenne valami közös téma és bármikor keresnénk egymást. Nincs senki akivel ki tudnánk találni programokat valamit ami miatt megéri barátkozni. Régen csak spontán szerveztünk egy focimeccset vagy elmentünk bringázni játszottunk a gépen, szóval ami eszünkbe jutott és kedvet kaptunk hozzá megcsináltuk ma már senkit nem ismerek aki tudna ilyet csinálni és már én sem vagyok rá képes. . Lehet hogy kéne valami pszichodoki akinek ezt el tudnám mondani és kérdezne olyanokat amivel felszinre hozná a megoldást. . Mert most úgy érzem hogy kapargatom a probléma felszinét. 🤔
2018. nov. 21. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!