Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok a Száraz...

Bundy212 kérdése:

Ti mit gondoltok a Száraz Novemberről?

Figyelt kérdés
Idén elkezdtem én is a Száraz Novembert, nincs is különösebb problémám vele, egyedül az zavar, mikor például egy családi eseményen vagyok, és látom, hogy többen szívesen koccintanának velem. Elfogadják, ha visszautasítom, de látom, hogy jól esett volna Nekik a gesztus. Persze tudom, hogy a kezdeményezés egyik lényeges pontja éppen az, hogy ilyen esetekben is tudj nemet mondani, csak nem tudom, hogy ez így megéri-e?

2018. nov. 22. 19:02
 1/4 anonim válasza:
29%

Nekem az egész évem száraz, semmit nem gondolok róla. Aki inni akar, az úgyis fog. Nincs az emberekben kitartás. Nem is baj, előbb pusztulnak :)


18/f

2018. nov. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
én nem iszok alkoholt, szóval nálam már tudják, hogy mind1 mi van nem fogok velük koccintani alkohollal :D
2018. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
25%
ennek mégis mi értelme? sose értettem ezeket a gagyi idióta kihívásokat vagy miket. mit nyersz vele? miért nem csinálod inkább amit szeretnél? szerintem azzal többet érsz/nyersz. amúgy meg én se iszok soha. szóval nekem semmi extra nem lenne. 23L
2018. nov. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Minek ugattok bele ha semmi közötök hozzá, gyökerek.
2021. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!