Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik-e olyan futárszolgálat...

Létezik-e olyan futárszolgálat, hogy a megrendelt elektronikai eszközt tartalmazó küldeményt a címzett csak személyesen veheti át?

Figyelt kérdés
Konkrétan a fiam megrendelt egy 17.000 Ft-os eszközét a futárszolgálat megbízottja nem akarja a szülőknek átadni és elfogadni a pénzt, mert elvárja, hogy a címzett otthon tartózkodjon az érkezés órájában. A Magyar Postáról és a TNT-ről kinyomoztuk, hogy nincs ilyen elvárás.

2018. nov. 23. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát fura. Én már vettem át szomszéd csomagját is, és ő is az enyémet. És nyilván nem egy címen lakunk és nem vagyunk rokonok sem. De munkahelyen is vettem már át kolléga csomagját, mert éppen nem volt bent, amikor hozták.

Szerintem az adott futárszolgálat központját, ügyfélszolgálatát hívd fel.

De mondjuk engem mindig felhívnak mielőtt hozzák a csomagot, és akkor eleve tudom kérni, hogyha nem vagyok ott, hogy legyen szíves adja oda annak, aki ott van a címen, vagy a szomszédnak.

2018. nov. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogyan adod fel. Az MPL-nél van "saját kézbe" szolgáltatás, és elvileg nem adhatják át másnak, csak annak, aki igazolja okmányokkal, hogy ő a címzett (vagy meghatalmazása van a címzettől).
2018. nov. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1x voltam így. Egy 1 ft os modemet (ok nem annyi de annyi lett volna szolgaltató miatt) nem adott át a futár. Elküldtem h vigye akkor a fenėbe. A szolgáltatót hívtam, hogy nem adta ide, (eleve ki lett jelentve hogy nem az előfizető veszi át, hanem családtag, nem volt gond csak az előfizetö neve kerül rá) buktak egy 2 ėves előfizut. Gondolom intėzkedtek volna, mert hívtak a futarcėgtől,hogy hoznák vissza, ideadja mėgis de megköszöntem a fáradalmaikat ės nem kėrtem. Szal vannak ilyen csicska futárok.
2018. nov. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!