Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldön vagyok és akinél...

Külföldön vagyok és akinél lakók tele van a ház ágyi poloskákkal, a tulaj nem képes rovar írtokat hívni, és ahogy olvastam nélkülük nem sok esély az írtásra?

Figyelt kérdés

Költözni fogok ha lehetőség lesz rá csak félek hogy az új lakásba is át viszem őket ruhában, bőröndben vagy a cipőkbe.

Mit tehetnék hogy nehogy vigyek oda is magammal?



2018. nov. 23. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

40-60 fokos hőkezeléssel pusztíthatók el. Mivel ezt nehéz megoldani, marad a lent leírtak végrehajtása.

Az új lakásban is érdemes lenne szétnézni, mert nagyon elszaporodtak a poloskák. Már szállodák is érintettek benne sajnos. Hozzák-viszik az emberek a bőröndjeikkel a világ egyik részéről a másikba akaratlanul is.



Javasolt a kézi (morzsaporszívó) használata, Főleg a bőröndöket érdemes kitisztítani, de az óvatosabbak még a tisztán maradt ruhákat is átmossák 60 fokon. Tapasztalt utazók szerint érdemes a gyöngyvászon bőröndök helyett keményfedelest használni, így elkerülhető hogy poloskát vigyünk haza magunkkal.

2018. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!