Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most miért csinálják ezt velem?

Most miért csinálják ezt velem?

Figyelt kérdés

Elég idegesítő helyzet.. Az osztálytársaim utálnak.. itt minden a pénz és a divat körül forog. Cikizik aki kínai ruhában jár, nem jó helyen lakik, nincs converse cipője, nincs érintő képernyős telója stb. velem eddig nem volt bajuk, de mára mindenki utál és lenne még velük kemény 2 évem. Utálnak, kibeszélnek és belém kötnek. Mindig azzal jönnek, hogy egoista vagyok és ez nem tetszik nekik.. pedig nem hiszem, hogy az egoista dolog lenne, hogy lekezelem őket, és az egyetlen igaz barátnőmmel vagyok mindig. Viszont róla is azt mondják, hogy csak kihasznál amikor anyám kikészített múltkor, akk itt mondta msnen h menjek ki, addig nem nyugszik és majd felvidít

és el is jött ide

pedig a város másik végében lakik

meg minden kiránduláson 1ütt aludtunk, mindent együtt csináltunk

még nyaralni is

csütörtökön meg ott alszom..

Ha meg rákérdezek, akkor ő tagadja és mindig nevetünk, sétálunk és szeretjük egymást.. Most nem tudom mit higgyek :'(


2010. jún. 26. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
hat, ha ott van o neked, akkor szerintem a tobbiekkel ne foglalkozz ;)
2010. jún. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De félek, hogy igazuk van azoknak, akik szerint kihasznál.:(

Én bízom benne, de elég befolyásolható vagyok ilyen téren, úgyhogy elég szarul érzem most magam :\

2010. jún. 26. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy kihasznál... nem minden csaj jön el a város másik feléből, csak hogy jobb kedved legyen...
2010. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De mért utálnak ennyire, hogy ilyenek találnak ki azért, hogy összeveszek vele is?:/
2010. jún. 26. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!