Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Meg akarnak...

Mit csináljak? Meg akarnak verni? Mit fognak velem csinálni?

Figyelt kérdés
Máma odajött hozzám egy negatív ismerősöm, és el akart hívni a WC-re. Persze csempét akartak velem számoltatni, de nem mentem, így már székestűl akartak elvinni, de pont akkor csengettek. Azt mondták, ha nem tudjuk le most, akkor majd csacsiavatón intézik el a végzősök. Nem tudom hogy védhetném ki őket. Stréber, szürkeegér típus vagyok, kis termetű, nem túl atletikus. Tippeket szeretnék, mivel kerülhetném el a megaláztatást, vagy amivel lerázhatnám őket. Nem akarok spicliskedni, nem akarok a szüleimre vagy a tanáraimra támaszkodni. Most kezdtem új iskolában, nem sok mindenkit ismerek, hát még olyat, aki megvédne.
2011. szept. 5. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tanári előtt a folyosón töltsd a szünetet. Ott tuti nem kötözködnek.
2011. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen paraszt iskola ez? Vagy ilyen minden iskolában van? Amúgy nem tudom mit lehet ezzel kezdeni, ha nem akarsz senkire támaszkodni, akkor állj ki magadért, persze ne verekedj. Bátorság kell hozzá, amit nehéz összeszedni, főleg ha az embernek nincs. Egyből lehet nem is fog sikerülni, de ha megteszed, hogy kiállsz magadért, az már az első lépés. Meg visszagondolni is jobb lesz, hogy te mindent megtettél. Sokkal rosszabb visszagondolni egy elbújásra.
2011. szept. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
LÉGY FÉRFI ÉS NE HAGYD MAGAD!!!
2011. szept. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetris ***** válasza:

Ha te egyedül vagy, ők meg többen, akkor úgy könnyű erősnek mutatkozni. Talán, ha ezt a képükbe vágod, elszégyellik magukat.

Ha ez se segít, akkor - bármennyire is utálod - kénytelen leszel elbeszélgetni a "negatív ismerőssel", és normál emberi hangon megkéred, hogy hagyjon békén. Biztos, hogy ő a kulcsfigura, mert ha a többiek nem ismernek még, akkor csak ő lehetett, aki felbujtotta őket, hogy szekírozzanak.

Amíg a "negatívval" nem tisztázod a helyzetet, addig bármikor ráveheti a többieket arra, hogy bántsanak. Szerintem az se gáz, ha elmondod, hogy te nem vagy fizikailag egy súlycsoportban velük, ezért rájuk nézve vérciki, ha egy kisebbet bántanak.

2011. szept. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig más megoldás nincs. Vagy megvéded magad, vagy segítséget kérsz.
2011. szept. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten engem néztek ki. Az osztályban a fiúk többségén végig mentek már, nem sokan maradtunk, akik még nem estünk át a csempék számolásán. Elbeszélgetni meg nem nagyon tudok vele, mert:

1. Nem fogja fel.

2. Ha megmondom neki, hogy szálljon le rólam, valószínűleg már másnap a wckefét fogom nyalni... Az a legbizarabb,hogy ez egy elég jó iskola, és az illető még csak nem is cigány, de mondjuk már a családját nem bírom, A barátaimat is állandóan piszkálja. Egyébként ilyenkor mi szokott történni? Tényleg csempét kell számolni, vagy belenyomják a kezem a szarba?

2011. szept. 5. 16:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát már bocs de az ilyen dolgok, azért sokmindent elárulnak egy suliról.. Gondolom most mehettél középsuliba, valszeg szakmunkásba nem gimibe, legalábbis ott szoktak ilyen tagok lenni...Sajnállak, de tényleg. A helyedben átjelentkeznék egy másik suliba, mielőtt még megkéselnek. Mert manapság annyi ilyet lehet hallani, még a tanárokar is leszúrják egyesek. Elég szomorú ez a világ..


Annyit tehetnél, hogy elkezdesz edzeni. Még ha nem is a legnagyobb súllyal kezdesz, már az is jó. Vagy járj valami önvédelmi sportra...

2011. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy csempét számolni?
2011. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Általában az életben a gyengébb fizikai vagy szellemi képességű embereken mindig próbál valaki uralkodni. Akár az iskolában akár a munkahelyen. Ha te nem taposod el őket majd ők megteszik veled. Ha többen vannak és kötözködni próbálnak veled kapj fel egy széket és vágd közéjük. Ha hez gyáva vagy akkor kezdj el jó hangosan kiábálni arra biztosan valaki felfigyel és eltakarodnak. Vagy próbáljál haverkodni az osztályban . Ha látják hogy nem vagy magányos társasági ember vagy akkor ugysem fognak zaklatni. És ne feledd csak azt szivatják aki hagyja magát. Ha most rájuk hagyod mindig ezt fogják csinálni és nemcsak ők hanem másik is. És nemcsak suliban majd az életben is. Álljál ki magadért mutasd meg ki az úr a háznál. Légy Férfi
2011. szept. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
15 perce kiadták a hadüzenetet, holnap a WC-ben csempét fogok számolni. Inkább nem ellenkezek, akkor csak egyszer kapom meg.. xDD Szurkoljatok! xD
2011. szept. 7. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!