Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a TDA7297-es...

Mi lehet a baj a TDA7297-es erősítőmmel?

Figyelt kérdés
Nos, ezt az IC-t egy régi TV nyáklapjából forrasztottam ki, tudtommal az IC működött... Néztem a neten hozzá alapkapcsolást, és azt megvalósítottam, annyi kivétellel, hogy a bementi kondikat kihagytam, mert a dobozban elég szűkös... Nyilván nagy nehezen bele tudnám erőszakolni... De inkább kihagytam... Az erősítő felveszi a kb 45 mA áramot, amikor csatlakoztatom a bemenetre a jelet, akkor hirtelen megugrik az áramfelvétel 100-150 mA-re. De nem szol a kimeneten semmi, max neha egyket bugast lehet hallani amikor mozgatom a bemeneti kábelt... olyankor volt hogy a 600 mA-t is felvett... Szoval nem értem mi lehet... Van valami tanácsotok mi lehet a baj? Meg kezdő vagyok... Ezelőtt csak 1x csináltam ilyet akkor egy régi autos rádióból szedtem ki az IC-t de az a mai napig remekül szól...

2018. nov. 25. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyi helyre amennyit az IC elfoglal, befértek volna bemeneti kondik. :)
2018. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Betuszkoltam a bemeneti kondikat, és most rendesen szól az erősítő nem vesz fel se túlsok/kevés áramot... Nem gondoltam volna, azt hittem a kondik csak valamiféle szűrést végeznek, és nélkülük is működik... De úgy látszik túl kezdő vagyok ehhez... Estleg aki tudja, hogy miért nem működik kondi nélkül az leírhatná, mert érdekel:)
2018. nov. 25. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Pl.:

[link]

2018. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!