Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen lehet Magyarként...

Milyen lehet Magyarként Thaiföldre költözni?

Figyelt kérdés

A munkámat bárhol eltudom végezni, csak a laptopomra és internet elérhetőségre van szükségem.


Néztem Thaiföldön pattayában garzon lakásokat nem messze a tengertől és meglepően olcsók voltak,mármint a Budapesti ingatlanokhoz képest.

Az angolt valamennyire szerintem ők is beszélhetik.


Ti belevágnátok?



2018. nov. 25. 17:20
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam,hogy nincs senkim,se feleség,se barátnő,se gyerekek.Egyedül vagyok mint az ujjam.
2018. nov. 25. 17:22
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

[link]



Volt munkatársam innen tájékozódott.

2018. nov. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező milyen feltételeket kell teljesítenek, hogy hasonló sorsra juthassak?
2018. nov. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Teljesítenem*
2018. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szoftverfejlesztő vagyok.De én annyira nem ajánlom.Az IT területén dolgozó embereknek a többsége, köztük én is csak ülünk egész nap a képernyő előtt és ez az emberi kapcsolatok rovására megy.

Nemhiába nincs senkim.

2018. nov. 25. 19:53
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Milyen sulik kellenek hozzá?
2018. nov. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Majd lesz biztos valakid thaiföldön, ne add fel. Szépek a thai lányok, és szeretik a magyar szoftverfejlesztőket :)
2018. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 csatrad ***** válasza:
61%

en a helyedben huvos helyre koltoznek a golf aramlat menten, sajna a globalis felmelegedes csak durvabb lesz, meg a huvos helyen kevesebb a rovar es ragadozo ami kinyirhat

szentem finnorszag a legjobb

2018. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%

Kőgazdagként jó, nem hiába él kint sok nyugati. Félévig vagy meddig tán vízum nélkül tartózkodhatsz kint (pontosan én se tudom már), ezt szokták kihasználni.

Arra viszont készülj fel, hogy kint nyugati emberként ott húznak le ahol tudnak. Csak egy példa: egy thai koccan, elküldik egy enyje bejnyével a rendőrök, nyugati okoz egy koccanásnak is alig nevezhető valamit, úgy húzzák le anyagilag, ahogy tudják.

De egy nagyon fontos kérdés: miért pont Pattaya? Oké, bulinak tűnhet meg minden, de ott tényleg már sokszor mozdulni se tudsz a prostiktól. Az egész város a nyugati turisták szex turizmusára épül, gazdag, fehér férfiként meg majdnem szószerint fognak levadászni a prostik, amint kimozdulsz az utcára. Jól hangozhat, de gondolj arra, hogy óriási a nemi betegség Pattayaban. Mondhatod erre, hogy lesz óvszer, de hidd el, ezek a pénzed lenyúlásából élnek, észre se veszed, de már gumi nélkül elégít ki téged, hogy több pénzt nyúljon le tőled. Pattaya meg tényleg olyan, hogy nehezen tudod elkerülni csak, főleg, ha jól láthatóan egyedül járkálsz.

Angolul meg kevesen beszélnek. Turista helyeken, bárokban, stbben beszélik csak az angol nyelvet.

Inkább néz más városokat, ott még olcsóbban is meg tudnád úszni. Pattaya, Bangkok egyes részei meg Phuket inkább már felejtős a fentebbek írtak miatt.

2018. nov. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!