Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbízható diákszövetkezetek?

Mirino kérdése:

Megbízható diákszövetkezetek?

Figyelt kérdés
Szeretnék diákmunkát vállalni, hogy legyen egy kis zsebpénzem, de nem tudom, melyek azok a diákszövetkezetek, amelyek rendesen kifizetik a beígért pénzt. (Egy ismerősömnek volt, hogy bő 50ezerrel kevesebbet fizettek neki és ezt szeretném elkerülni.)

2018. nov. 26. 20:08
 1/1 anonim válasza:

Szia!


A kérdésed attól is függ, milyen munkatípust szeretnél.


Sok diákszövetkezet által dolgoztam, nekem mindig kifizették a ledolgozott óráim, igaz, volt, hogy késve. Ez konkrétan az Y Generáció Iskolaszövetkezetnél volt, a 15.-ei határidő kicsúszott 18.-ra, hát nem volt kellemes. Őket nem ajánlom, sokára fizetnek alapból, rugalmatlanok beosztások szempontjából (pl. 12 órás fürdős beosztasból nem nagyon engednek vagy csak indokolt esetben lol), egyszer csinálsz valamit a koordinátor számára nem jól és nem adnak munkát többet etc.


Pensumban is sokszor lekezelőek voltak, ők is 15.-én utalnak, őket is kerüld.


Amiket tudok ajánlani rangsorolva megbízhatóság, korrektség szempontjából:


1. euDIÁKOK (nagyon jól szervezett, korrekt bagázs rengeteg partnerrel, diák barát koordinátorokkal, az IKEA csak velük van szerződésben, de náluk van elsősorban minden budapesti meki, CCC cipőbolt, ruhaboltok, DM stb)

2. Multi Job (gyorsak, korrektek, időben utalnak, a másik szövi, akik szintén minden budapesti Mekit visznek, Tescot, pár Lidlt is, meg sok egyéb melót)

3. Biztos Pont (szupermarketek partnerei leginkább: Auchan, Lidl, Penny főpartnerei, de az Obi egyedüli partnere, ott jól lehet keresni. A fizu utalás 15.-én van, de náluk lehet előbb kérni)

4. MADS (Unix Autógyárban náluk az alapbér Br. 1500 ami elég jó, a Manna ABC, a Desigual, a Zara, a Burger King főpartnerei, jó fejek nagyon)

2018. dec. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!