Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ha valaki azt...

Mit jelent ha valaki azt mondja K O? Filmekben is hallottam már, de a jelentését még mindig nem tudom. 😄 Várom a válaszokat😊

Figyelt kérdés
2018. nov. 27. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Knock Out.
2018. nov. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
2018. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem érzed szánalmasnak, hogy 2 (két!) betűt képtelen vagy a googlebe beütni?
2018. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ellenbe 3.válaszoló:

Nem nem érzem szánalmasnak azt, hogy megkérdezem itt mert ez az oldal ezért van. Ilyen alapon minden fenn van Google-n. Én azt érzem szánalmasnak, hogy valakinek ilyen ellenséges stílusa/beszologatós stílusa van.

Egyáltalán akkor miért válaszoltál? Még a végén én leszek a hibás érte.

2018. nov. 27. 15:39
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

"ez az oldal ezért van"


A következő kérdésed az legyen ebben az esetben hogy hányóra van. Ugyanez a szint.

2018. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor kérlek mond el miért van ez az oldal.

Mert látszik rajtam, hogy szánalmas vagyok...

2018. nov. 27. 15:52
 7/8 Mézga Krisztina ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező! Teljesen egyetértek azokkal, akik számonkérik a Google használatát, már csak azért is, mert én se értem, miért nem használják.

Ez az oldal szerintem azért lenne, hogy olyan kérdésekre kapjanak választ, amit a Google-ban nem találnak meg, vagy a mások véleményére, tapasztalatára kíváncsi valaki stb., stb. És magad is kiröhögted, mivel olyan emojikat tettél be a kérdésedbe. Szerintem kötözködtél, tudtat, hogy lesz, aki kiakad.

Ja! Sokan erre is használják ezt az oldalt: ha valami bajuk van, belekötnek mindenkibe, személyeskednek és gorombáskodnak.

Én konkrétan azért használom, mert egy-két igen frappáns válaszon akkorát röhögök, hogy csak na!!! Így ha rossz a kedvem, ezt az oldalt kezdem el böngészni...

2018. nov. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Általában nem röhögök magamon. Aki kötekedett az nem én voltam. Az lehet, hogy visszaszóltam de nem azért jövök ide, hogy másba kössek bele mert, hogy jó kedvem legyen/tudjak kötekedni, mert nap mint nap elég sok emberrel találkozok aki kötekszik szóval eléggé unom, és nem szeretem az ilyen embereket.
2018. dec. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!