Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért változott meg hirtelen...

Miért változott meg hirtelen a véleménye?!

Figyelt kérdés

Ez az eset már vagy egy éve történt,de még most sem értem.Van egy "barátnőm" aki kiröhögött mert Michael Jackson-t hallgattam(ez még Michael halála előtt volt),és hogy én minek hallgatok egy kifehérített bőrű múmiát.Mondom,jól van,ez a te véleményed.Eltelt két hónap,Michael meghalt.Eléggé padlón voltam,hiába nem voltam az a "hűdenagy" rajongó,de azért a padlón voltam miatta.Aztán egyszer a suliban megkérdeztem,mit hallgat,mondja hogy Michael-t.Megkérdeztem,hogy már nem ciki őt hallgatni???Erre leugatta a fejem,hogy én semmit nem tudok Michael Jackson-ról,nem tudom hogy ő egy angyal volt,a pop királya,min kellett végigmennie,pedig én ezt igenis tudtam.Azóta egyéb okok miatt mentem egy másik gimnáziumba,de azóta sem értem,mitől változott meg így a véleménye.Szerintetek?Volt egyáltalán joga emiatt kioktatni?Tudom,hogy ez nem nagy probléma,meg hogy túléltem,csak kíváncsi vagyok.

15/L


2010. jún. 26. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így jártam én Jimmy-vel. Nem hallgattam, sőt nem szerettem. Aztán a halála után egybefüggően leadták a számait, és rájöttem, hogy nem is olyan rosszak.Meg az érzelmi háttér, hogy minden múlt időbe került.
2010. jún. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég birka egy csaj.Tudod,miután meghalt már "menő" lett...meghát,több napig őt nyomatták a VIVÁN...és ami ott megy az hűdemenő meg szeretni kell különben tré vagy...

Szóval mert BIRKA,nincs önálló véleménye.

2010. jún. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert divat lett őt sajnálni, és nagyon-nagyon szeretni, miután meghalt. (ezért mondják, hogy a sztárok többet érnek haláluk után, mert bebutítják az ismerősödhöz hasonló hülyéket, és sikerrel).

Én akkor akadtam ki, amikor olvastam egy ilyen kérdést a halála után: szerintetek szexi pasi volt M.J.? És 10 válaszból 10 arról szólt, hogy húú igen, mennyire szexi volt..amikor ismerjük el, valóban borzasztóan elcsúfította magát, és néha embernek sem nézett ki, DE a hangja nagyon jó volt, és tehetséges is volt, ezért kéne őt szeretni, nem a divat miatt.

Ne törődj az olyan emberekkel, mint az ismerősöd, ő az a tipikus ember, akinek ha azt mondanád, hogy Amerikában a sztároknál az a divat, hogy a saját sz@rukkal sminkelik magukat, na ő is elkezdené, mert z trend. Az ilyen emberek szánalmasak.


19/L

2010. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anno barátnőm nem szerette a Junkies nevű zenekart (13 évesek voltunk kb.). Kigúnyolta, parodizált. Pár év múlva imádta, és valahogy nem akart emlékezni, hogy anno nem szerette. :DD Nem értem, ez van, butusok. :))

20/L

2010. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ebben a korban sok tini ilyen könnyen befolyásolható. Ami megy a TVben az a divat, úgy kell öltözni, azt kell nézni, azt kell hallgatni. És képben kell lenni.

És utána a kis tini azt hiszi, ez az ö saját egyénisége, amit valójában a média nem hagy kibontakozni.

2010. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert tini. Az a menő ami a csapból is folyik, és a halálakor igy volt.
2010. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!