Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől változott meg a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változott meg a lány véleménye? 17f

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves lány akit 1 éve ismerek és szerlmes vagyok belé

1 hete felvett msnre egy idegen lány és úgy volt h talizunk de nem taliztunk.

Kiderült h aki felvett lány msnre nem is létezik csak a lány volt pasija vert át engem mert nem akrja h összejöjjek a lánnyal és persze elmondta a szerelmemnek h más lánnyal taliztam volna. A lány meg is utált de elmondtam neki h csak őt szeretem.

El is hitte. Ma beszélt a volt pasijával és megint megutált engem -.-"

Megint azt mondta h nincs kedve senkihez meg utálja az összes pasit :S

És fáj mert csak őt szeretem és ismerem 1 éve és 1x sem vertem át de azt a gyereket meg csak 3 hónapja ismeri és mégis jobban bízik benne -.-"

Istenem pff

Mit csináljak ? Hogy hitessem el vele h szeretem ? VAgy nem bízik bennem és ink hagyjam ?

De az zavar h annak a kis buz! gyereknek sikerült a célja azaz vesszek össze a lánnyal :@@@ Húúúú azt is megölöm 1x !!

Mit csináljak ? :/


2011. márc. 18. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
már az előbb megkérdezted...
2011. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vegyél neki virágot, aztán egyszerűen kérdezd meg hogy miért hisz inkább 1 ex-nek aki nem valószínű hogy jót akar neki és csak 3 hónapja ismeri, mintsem neked, aki egy éve ismered és szándékosan soha nem ártanál neki...
2011. márc. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

20:37 vagyok

ha nem válik be, akkor menj és verd agyon a csávót:D xD

2011. márc. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért akartál találkozni egy másik lánnyal, ha csak a másikat szereted?
2011. márc. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert egy hülye vagyok :$

Egyedül vagyok 17 éve senkim nem volt még és szerettem volna kicsit jól érezni magam :(

De nem össezjönni vele csak beszélgetni

2011. márc. 18. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!