Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sürgősen segíteni?

Sürgősen segíteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mostanában eléggé sokat gondolkodom negatívan, és tegnap óta elkezdtem pozitívan gondolkodni, elűzni a negatív gondolatokat, és az van, hogy én nagyon félek anyutól....Nem tudom miért, de mindig amikor rágondolok, elkap a pánikrohamom, nem érzem jól magam, és pár hete elkezdtem azon gondolkodni, hogy az anya-lánya szerelmi kapcsolata gusztustalan, és akkor eszembe jutott az anyukám.....Mindig, mikor meglátom, vagy bármi, akkor rosszul érzem magam, sírok, és nagyon megbolondulok.....Kérlek titeket, ne ítéljetek el, inkább adjatok pár tanácsot.....Aki tudna ebben segíteni, az írjon az üzenetben, kérem.....

2018. nov. 28. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust, ő tud neked segíteni.
2018. nov. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Most ezt nem értem. Szerelmes vagy az anyukádba?
2018. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!