Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerinted kamu állás?

Szerinted kamu állás?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok vele, hogy nagyon sok közalkalmazotti és közszolgálati állás már eleve be van töltve, csak hát kötelező meghirdetni ugyebár. Általában minimum egy hónap (vagy időnként több) a jelentkezési idő a meghirdetés napjától számítva. Szerinted azok az állások, ahol egy vagy két hét a jelentkezési határidő , azok tuti már betöltött állások? Azaz már megvan az ember az adott állásra? Pl, ha január 15. a meghirdetés időpontja és jan. 30. a jelentkezési határidő? Ez nekem olyan rövidnek tűnik. És látta már ilyet olyannál is, ahol felsőfokú végzettség kell és olyannál is, ahol középfokú...Te mit gondolsz?
2018. nov. 29. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kamu. Az állásinterjú is kamu. A közszférában ez így ment mindig is.
2018. nov. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy része biztos kamu, de szerintem nem érdemes ezt találgatni. Jelentkezz, és meglátod. Olyan nagy erőfeszítést nem kíván a jelentkezés.
2018. nov. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jelentkezem én folyamatosan,de a legtöbb esetben még egy elutasító válasz sem érkezik...
2018. nov. 30. 19:51
 4/5 csatrad ***** válasza:
arra gondoltal mar, hogy nem olyan helyen keresel munkat ahol ilyenek vanna ki irva?
2018. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze, próbálkozom máshol is. Csak a versenyszférában többnyire nincs kiírva a jelentkezési határidő, ezért ott nem ilyen feltűnő.
2018. dec. 3. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!