Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? (Paranormális...

Mi lehetett ez? (Paranormális tevékenység)

Figyelt kérdés

Tegnap, mikor a barátom házában voltam egyedül, éppen a konyhában álltam, mikor észrevettem, hogy az egyik főzőlap ég és a gáz is fel van tekerve alatta, bár hozzá sem értem. Oda mentem, kikapcsoltam, és annak tudtam be, hogy véletlen nekimehettem, vagy meglöktem a kapcsolót, és az okozhatta. Kimentem a konyhából, majd hallottam, hogy ismét bekapcsol. Vissza rohantam, és láttam, hogy megint ég. Nagyon megijedtem, és felhívtam a barátom, de ő szkeptikus, így reális magyarázatokat keresett, de elmondtam, hogy ott sem voltam, mikor másodjára bekapcsolt.

Régebben is történtek velem hasonló esetek, de azt egy hozzám közeli személy elvesztésének következményeinek tudtam be, ez viszont más volt. Akkor nem féltem, de ettől rettentően megijedtem.

Mi lehetett ez? Esetleg reális magyarázat, vagy, hogy mi okozhatta?



2018. dec. 1. 14:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nyilván tönkrement a tűzhely.
2018. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!