Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Démonra utaló jeleket tapaszta...

Démonra utaló jeleket tapasztalok a lakásban?

Figyelt kérdés

vándorló dög hús szag követ engem, macskám folyton egy pontot figyel, furcsa meg magyarázhatatlan dolgok torténnek a lakásbam de csak velem, néha a fűtött lalkásban hideg félelmetes érzés fog el.

ennek vajon köze lehet ahoz hogy eléggé sötét világ nézetem van, és hogy démonokban, szellekben nem hiszek, de félek tőlük (pl.: ma nyomtatóból minden papír kirepült amikor semi ablak nem volt nyitva, tavaly kinyitódott ajtőóm amikor senki nem volt otthon majd kicsapódott, allatok, madarak korulottwm sorban hallnak meg, folkelek dog hus szagra meg rangatasra neha nap, stb)

ismerem a demonok jellemzoit es ez temyleg arra utal es kezdek be parazni, de magamban tagadom, mert tudom hogy a felelem taplalja, aki tud konyorgom segitsen, mert mar nem birom tenyeleg ...



#szellem #démon #paranormalis tevékenység
2014. márc. 29. 22:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Megnézeted a Démonok közt? :D
2014. márc. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
51%
nincs neked semmi bajod csak egy hülyegyerek vagy.
2014. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igen, demonok kozt ismerem es nem hulyegyerek vagyok, mert Nem hiszek bennuk, de tenyleg demonra utalo jeleket latok ...
2014. márc. 29. 23:08
 4/18 A kérdező kommentje:
es azt se mobdjatok hogy csak viccelek mert a tok*m le rohadna ha ennyit irnak meg vicckent is xD
2014. márc. 29. 23:10
 5/18 anonim ***** válasza:
45%
Túl sok volt a horrorfilm.
2014. márc. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%

Ha nem hiszel bennük, miért félsz tőlük? Ha meg félsz tőlük, akkor miért írod, hogy nem hiszel bennük? Ez eléggé ellentmondásos.

Másrészt, ennél jóval több és színesebb hülyeségeket is írtak már egyesek viccből erre az oldalra, szóval egyáltalán nem lenne kirívó se a mennyisége, se a minősége az írásaidnak.

Harmadrészt, ha állandóan egyféle szagot érzel, az daganatos betegség jele is lehet. Nagyanyám állandóan disznószarszagot érzett, télen is, nyáron is, pedig a környéken sehol nem tartottak már disznót akkoriban. Nem sokkal később kiderült, hogy tüdőrákja van, meg is műtötték, ki kellett bányászni belőle az egyik tüdőlebenyét. Tehát ha állandóan döghússzagot érzel, és a lakásban sehol nincs dög (mondjuk falban egy oszló egér, eresz alatt bomló madártetem vagy ilyesmi), akkor lehet hogy érdemes lenne elnézned egy vérképelemzésre. Ártani sosem árthat.

2014. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Passiflora ***** válasza:
79%

Nekem is feloldhatatlan ellentmondásnak tűnik, hogy valaki olyasmitől féljen, amiben nem hisz - de erre az előző hozzászóló már rákérdezett.


Megkérdezhetem, hogy mit értesz azalatt, hogy "hogy eléggé sötét világ nézetem van"?

2014. márc. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

hat nem allandoan, hanem estenkent , meg amikor gitarozok

es ugy sotettebb hogy ember gyulolo, satant nem dicsoitem de a satani 11 parancsolaton elek, jezusra, istenre meg inkabb kopok

2014. márc. 30. 11:37
 9/18 A kérdező kommentje:
es hororrba csak zombisat nezek, es abbol is csak horror vigjatek :P
2014. márc. 30. 11:40
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Hány èves vagy?
2014. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!