Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék letiltani itt...

Szeretnék letiltani itt valakit akinek mindig látom a kérdéseit, de nem tudom letiltani mert a felhasználónevét nem tudom és privát üzenetre soha nem válaszol?

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés? Legyél moderátor, és akkor letilthatod, anélkül elég zsengék az esélyeid.
2018. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A letiltással azt tudod elérni, hogy az illető felhasználótól ne kapd meg az üzenetet, amit ír neked.

De ha nem ír, még választ sem, akkor egyremegy, hogy le van tiltva nálad, vagy nincs. Bármi nélkül megvalósult a letiltás.

2018. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért akarsz priviben levelezni azzal, akinek letiltanád kérdéseit?

Jelentkezz a Gyk-hoz moderátornak, ha alkalmaznak, annak kérdéseit törlöd, akiét csak akarod, de csak abban az esetben, ha ellentmond a Felhasználási feltételeknek a kérdés. Ha nem mond ellent, csupán nemtetszésed miatt törölnéd, akkor tisztességtelen, erkölcstelen lennél.

2018. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A letiltás gomb csak akkor jelenik meg amikor kapsz egy privát üzenetet az illetőtől.


Tudtommal ha letiltasz valaki annak a válaszait sem látod.

2018. dec. 1. 16:50
 5/5 anonim ***** válasza:

A letiltás csak a privát üzenetekre vonatkozik, semmi másra. Ha kapsz egy neked nem teetsző üzenetet, akkor törölheted, ha akarod. Minek? Ha a küldőtől nem akarsz fogadni semmilyen további üzenetet, akkor le tudod azt tiltani.

A nyilvános részen semmit. Sem kérdéseit, sem válaszait.

Greasemonkey telepítése után lehetne egy scripet írni, amely a megadott feltételek szerint eltüntet szöveget.

Pl. volt nekem beállítva ilyen Dancsó Péterre. Ahol ez előfordult a kérdésben, ott egy üres kérdést láttam. Ennél többet nem nagyon lehet tenni. Értelme ennek sem volt, töröltem is.

2018. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!