Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyerekként és megalázóan...

Gyerekként és megalázóan bánnak velem a szülők. Szerintek? 19

Figyelt kérdés

Felvitettem magam apummal kocsival a fodrászhoz mert eléggé hidegek vannak és nem szerettem volna várakozni órakig haza fele a buszra. El is vitt kint pedig a kocsiba várt. Hajnyirás után még kértem egy arcpakolast majd ezután bejött apum: Tudod már hány óra van? Az meg mi az arcodon? Oszt meddig tart az mire leveszik rólad? Flegma hangnemben mondta ezeket hangosan. Mindenki engem nézett bent. Legszívesebben ott helyben elbujtam volna.


A másik eset pedig hogy sajnos nincs íróasztalunk ezért egy félórára be szerettem volna hozni a konyhait a szobámba amin írnék és tanulhatnek. A konyhában nem lett volna jó ott egyszerűen nem ugyan az mint a szombamban. Erre kijön ordibalva anyum hogy mit csinálok elkezdte csapkodni az asztalt. Na meg hogy csak a bajt csinálom nekik.


Egy a munkahely is szóval ott meg aaa...

Ha valaki valami rosszat mondana nekem ott nem engedik hogy sajat magam vedjem meg ha nem egyből elém ugrik és ki ossza az illetőt. Így még csak komolyan se vesznek hisz mindenki azt látja hogy tőle függök és majdnem hogy helyettem beszél.


Kiskorom óta annyira elnyomásban érzem magam hogy egyszerűen nem tudok kiteljesedni. Mikor voltak olyan fellángolásaim tini koromban hogy ilyen hajat szeretnék vagy úgy szeretnék öltözködni egyből le szóltak. Ha ruhát is mentünk vásárolni bele szóltak hogy semmi stílusom meg nekik nem tetszik és csúnyán néztek rám. Az összes eddigi barataimat lenézték hogy mi van mész már megint azokhoz a. Ha pedig bulizni hívnak és megyek akkor apum úgy tesz hogy ugrok egy szóra oda tesznek ahova akarnak... Most komolyan mert hívnak bulizni nekem pedig kedvem is van hozzá és ilyet mond rá?


Sajnos a hazunk se nagyon szóval egyáltalán nincs olyan hogy egyedül tudnék lenni és kicsit elvunulnek. Annyi mindenben gátoltak hogy eléggé bizonytalan vagyok. A költözés pedig 2evre van mert munka mellett még sulizok. De az is nem tudom hogyan lesz. Mellettük normális magabiztos döntéseket nehezen tudok meghozni mert lebutáznak és azt mondják hogy nulla vagyok. Arra se tanítanak meg hogy majd elköltözok hogyan intezzem az ügyeim. A csekk be fizetések az adózás nem tudok semmmit. Az adózasnal is helyettem beszéltek meg mondtak mindent.


Bocs ha helyesírásert ha találsz benne de csak írtam és írtam ami kijött belőlem. Sok ez már.


2018. dec. 2. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A királykisasszony megérdemli az egészet, ha a faterja elviszi, mert pofapakolásra van pénz, de taxira már nincs, a tetejében még várni is kell rá, szó nélkül. Dolgozol, de képtelen vagy venni egy szaros asztalt?
2018. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megérdemlem mert szóltam hogy vigyen el majd ő elvitt és tudta jól hogy meddig leszek? ezer forintos arcpakolást akarsz összehasonlítani egy taxi árával? Amit egy évben egyszer ha csinálok. A pénzem egy része a szülökhöz egy része a tesómhoz landol. A többi pedig marad nekem suliba kajára, hétvégén táncórak az se ingyen van, gyüjtök jogsira, gyüjtök az el költözésre. Te pedig taxirol írsz nekem és íróasztalról hogy megtehetném mert dolgozok. Egyáltalán nem!
2018. dec. 2. 15:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, a jogsi fontos úgy, hogy asztalod sincs. Pofa be, tanulj a konyhában. Vagy ne menj vonaglani, bőven fedezné.



"tudta jól hogy meddig leszek?"


Nyilván. Azért ment be szólni, hogy mi a lóphasz van már. Amíg otthon jár a koszt és kvártély kuss a neved.

2018. dec. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem kérem meg többet hogy vigyen el.Nem foglalkozok a barátaimmal mert neki nem tetszik.Nem megyek velük sehova hogy egy kicsit szórakozzak ezáltal kicsit el feledni az itthoni gondoka.Elfogadom hogy nulla vagyok.Ők fogják mondani h öltözzek
2018. dec. 2. 15:45
 5/5 A kérdező kommentje:
Nullaa vagyok:)
2018. dec. 2. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!