Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől kapcsol be a riasztó...

Cubemaster12 kérdése:

Mitől kapcsol be a riasztó LIDL-ben?

Figyelt kérdés
Arra lettem figyelmes hogy a héten 2x voltam vásárolni LIDL-ben és semmit nem csináltam máshogy mint eddig de mind be és kifelé bekapcsolt a riasztó. Igazán kiváncsi lennék tudja e valaki mi lehet az oka? (Gondoltam arra hogy vettem egy új pullóvert pólót és zoknit és abban mentem be de azok más üzletekből valóak voltak).
2018. dec. 4. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a pulcsi belső címkéjében van egy rfid chip, ami nem lett inaktívvá téve. Nézd meg!
2018. dec. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanígy járt a férjem, csak ő a decathlonban. Egy csomó boltban volt már előtte az új kabátjában, de sehol sem csipogott, csak ott. A biztonsági őr nagyon kedves volt és kivágta a kabátjából a chipet tartalmazó címkét befelé menet, hogy kifelé ne legyen gondja.
2018. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamelyik új göncödben maradt egy chip
2018. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!