Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pánikbeteg vagyok?

Pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
2 éve volt egy rosszul létem épp barátnőmmel voltam,szédültem, remegtem, ájulás érzés tört rám, hevesen vert a szívem, szorított a mellkason, levert a víz, gyengének éreztem magam,halál félelmem volt ezt követően voltam orvosnál aki elkuldott szívultrahangra,hasi ultrahangra, egész napos EKG, neurolgiára,mr-re,nagy laborra de semmit nem találtak minden rendbe volt, egy ideőre aztán el is múlott, e közben azért féltem tartottam tőle h megint jelentkezni fognak ezek a tünetek, rá egy hónapra megint rámjött a rosszullét, aztán egy parhonapig megint semmi, aztán újból és így tovább, aztán egy jó ideig megint nem 3-4hónapig és most megint két napja hirtelen rám jön ez a szorongás csak úgy a semmiből aztán rosszul is leszek, egy fél órara semmi aztán megint azon agyalok h most mikor fog jelentkezni, valaki tudna segíteni ez így nem jó lassan dolgozni sem merek menni e miatt,vagy jó tanácsot adni? Vagy h mi lehet ez és mi tevő legyek vele?

2018. dec. 5. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy jó orvos kell neked. Aludj sokat és légy nyugodt. Azt tanácsolom hogy ne várd, hogy nagyobb baj legyen!!
2018. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj h voltam már minden hol és szerintem az orvosok is azt hiszik h csak kitalalom, az a legroszabb h barátnőm se tudja elkepzelni mit élek át
2018. dec. 5. 20:12
 3/3 anonim válasza:
ugyanilyen problemakkal kuzdok en is, csak nekem mostanaban egyre gyakrabban vannak panikrohamaim. ma is volt, haza is kuldtek az iskolabol olyan rosszul voltam. en szerintem lehetseges, hogy te is panikbeteg vagy, szoval en azert ajanlanam, hogy keress fel egy pszichologust, vagy valami.. orvosok nem igazan fognak tudni ezzel mit kezdeni, foleg hogy nincsen semmi szervi gondod. az, hogy felsz, meg normalis.. en is szorongok allandoan. nekem meg ajanlottak azt, hogy legyen nalam egy kis zacsko, amibe tudok lelegezni ha rohamom lenne.. meg onkontroll. mindenesetre kitartast, remelem jobban leszel.
2018. dec. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!