Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ingyen mikulás csomag?

Ingyen mikulás csomag?

Figyelt kérdés
Van egy mikulásnak öltözött ember az utca mellett és ingyen adogatja a mikulás csomagokat ez szerintem nem normális szerintetek sem? A csokikat amiket kaltam semmi féle képpen nem áll szándékomban megenni. Ti mit csinálnátok?

2018. dec. 6. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Például nem kellett volna elfogadnod, van akinek jól esik az ilyesmi, kisfiam.
2018. dec. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Túl van parázva. Senki nem fog a nyílt utcára kiállni és majd mérgezett (vagy mire gondolsz) csokit adogatni másoknak. Akár meg is kérdezhetted volna tőle hogy kinek a kezdeményezése volt ez az osztogatás, lehet valami cég vagy alapítvány próbál ilyen gesztussal élni esetleg azok felé, akik nem tehetik meg hogy drága csomagot vegyenek. Vagy csak úgy.

Amikor a hőségriadók során ingyen osztanak vizet a köztereken, az sincs ciánnal felütve. Nem kell mindenben a rosszat látni.

2018. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki , lefogadom az összes 1 év szavatosság vagy feletti ...
2018. dec. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy merre laksz, de ma én is láttam ilyet egy kissebb városba, a mikulás bácsi osztogattott csomagokat gyerekeknek. De én is arra gondolnék, hogy vagy valami cég áll mögötte, vagy egy gazdag pasi volt és így akart mosolyt csalni pár ember arcàra. Neki ha az egész dolog vagy 50ezerbe fájhatott, de az összes gyerek számára egy olyan élmény lehet ez, hogy 10 év mulva is ha eszükbs jut mosolyogni fognak :)

Teljesen mindegy, hogy a város, egy cég/alapítvány vagy éppen magán személy finanszírozta a dolgot, de az egyik gyerek arcát elnézve teljesen megérte a dolog.

Ha te nem ennéd meg add tovább valakinek, de tuti nincs semmi baja.

2018. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!