Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a "Pininfarina"?

Mi az a "Pininfarina"?

Figyelt kérdés
Valami tűpárna-szerűség?
2018. dec. 8. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem talált, autómárka.
2018. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Igen, egyfajta tűpárna-szerűség...

2018. dec. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bevallom, másnak olvastam és elpironkodtam magam, de ha ez egy tűpárna, akkor tűkön ülök, hogy megtudjam a választ!
2018. dec. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Olasz formatervező cég, leginkább sportautóknak a karosszériáit tervezik meg (a Ferrari, Maserati modelljeit is itt rajzolják), de ha jól tudom motorcsónakot, kerékpárt is csinálnak.
2018. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sokszor hallottam már a műsorokban amiket a férjem néz, de nem akartam kérdezősködni


Mivel a "pin" szó van az elején, egy "in"-nel követve, ezért arra asszociáltam hogy angolul azt jelentheti hogy egy tű van valamiben

2018. dec. 8. 18:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Próbálom úgy fogalmazni a szavakat, hogy ne tűnjön sértőnek vagy kötekedőnek, de: ha ide ki tudtad írni a kérdést, miért nem tudtad ugyanazt az 1 darab szót beírni Google-be? Azonnal kiderült volna az addig ismeretlen dologra a válasz, és még sikerélmény is lett volna hogy képes vagy információszerzésre egyedül is.

(költői kérdés, nem vitaindítónak számon és nem is várok rá választ, csak hátha tanul belőle valaki, aki olvassa)

2018. dec. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!