Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Kíváncsi lennék a véleményetekre hogy ilyenkor mi lenne a helyes? 19 éves vagyok kisgyerekkoromban meghaltak a szüleim, a mamám aki eddig nevelt ma halt meg a karjaim közt és nem tudom hogy mit kéne tennem.

Figyelt kérdés
Az iskolát be akarom fejezni de pénz nélkül nem hiszem hogy ez sikerülne. Egy másik mamám van még akivel alig tartom a kapcsolatot és ő sem tudna segíteni a saját anyagi problémái miatt. Várom a tippeket.

2018. dec. 8. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Hmmm. Először irány az önkormányzat és érdeklődj, milyen juttatásokra számíthatsz! Aztán azonnal keress munkát - akár részmunkaidőst. Muszáj pénzt szerezned! Azt nem firtatom, hogy eddig, hogyan bírtad elviselni, hogy a beteg nagyid tart el...

14 éves koromban már nyaranta diákmelóztam. Kerestem. Eltettem.

Nehogy feladd! Csináld!

2018. dec. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TappancsMancs ***** válasza:

Részvétem!


Amit ez előző válaszoló is mondott az lesz okés. Így most váratlan helyzet vitt az önállósodáshoz amihez amúgy is eljutottál volna. Önkormányzatnál érdeklődj milyen támogatásokban tudnak ilyenkor segíteni. Mondd el a helyzetedet és az iskolai tanulmányokat is, mert hátha ilyen esetben tudnak adni olyan támogatást, amiből ha szerényebben is de kijössz és addig adják ameddig az iskola tart. Vannak sokféle támogatások. Rezsi ár támogatás is van.


Másik az álláskeresés amivel jelen esetben ne sokat variálj, ami gyorsan akad vállald el. Közben tudsz nézni mást, olyat ami jobban megfelel neked.

2018. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:

Még valami. Biztos ami biztos alapon tanulj meg jól spórolni, hogy a rezsit és egyéb költségeket jól tudd kigazdálkodni.


A neten és itt is rákereshetsz, mert nagyon sok hasznos spórolási tipp van. Inkább eleinte több pénzed maradjon mint fordítva. Csak egy példa, ha az összes reklám újságot átnézed abban benne vannak az akciók, és ha mindent amit lehet akciósan veszel meg, akkor csak a kaján lehet spórolni havi 5000 de akár 10e-et is.


Ha van még valami később is rámírhatsz.

2018. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!