Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ebay termék visszaküldés hogyan?

Ebay termék visszaküldés hogyan?

Figyelt kérdés

Foylton változik, reklamációval már volt dolgom, de ha ott van hogy a feladó fizeti a visszaküldést, ezt hogyan tudom elintézni?

Olvastam return code-ról, meg költségtérítésről, mi az aktuális menet? bemegyek a psotára hogy visszaszeretném küldeni a rendelésemet, és ők tudni fogják? (a csomag és a levél még megvan)



2018. dec. 10. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Te nagyon el vagy tévedve.

Te az eBay-től nem vettél semmit.

Az eBay felületén VALAKITŐL vettél valamit - ennek a VALAKINEK a return policy-jét kell elolvasnod. Már ha cégtől vetted. Ha magánszemély, akkor megint más a helyzet.

2018. dec. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szövegértésedhez tudok gratulálni, hol írtam hogy az "ebaytől" vettem bármit is? "feladó"-t említettem. Ha kötekedni akarsz, menj fonodába.
2018. dec. 10. 13:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Rákattintasz a Return this item-re és kitöltöd. A termékedet ajánlottan kell feladnod, a tracking number feljegyzed az ebay-en a visszaküldésnél. (Az eladó return policy-je..)

A cédulát jól elteszed, mert szükséged lesz rá.

A postaköltséged költségtérítésével a Paypal foglalkozik, az eladó csak az áru és az ő postaköltsége árát téríti vissza.

2018. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Vagyis lényegében 20-30e alatti termékek visszaküldésével nem is érdemes foglalkozni, mert a postaköltség versenyre kelne a termékével.
2018. dec. 10. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen termékről van szó és miért küldöd vissza.

Én pl tavaly visszaküldtem Angliába egy Kindle-t, mert több hibája volt, és ez az aukcióban nem volt megemlítve.

Az idén pedig egy új Sandisk micro sd kártyát küldtem vissza Hongkongba, mert hibásnak bizonyult. Az árát visszautalták az ebay-n, és épp ma adtam be a kérést a paypalhoz, hogy a visszaküldés árát szeretném megkapni.

2018. dec. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 És visszakaptad tőlük a küldést?

sandisk pendrivet rendeltem, abból a 150mbps-es kategóriából, és bár a méret és csomagolás stimmel, de a sebesség nem. 128gb-os kategóriában nem elfogadható a 27/17-es sebesség xD

2018. dec. 11. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!