Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hideg fehér ledes izzót...

Hideg fehér ledes izzót milyen módszerrel lehet meleg fehérré-sárgásabb árnyalatúbbá varázsolni?

Figyelt kérdés
Rendeltem Kínából három meleg fehér karácsonyi ablakdíszt, de közülük kettő tévesen hideg fehér égőkkel érkezett meg. Létezik olyan módszer amivel sárgásabbá lehetne tenni az égőket anélkül hogy azokat egyenként kicserélné az ember? Kínába nincs kedvem vosszakuldeni mert mire átcserélnék a díszeket, az ünnep is eltelik)

2018. dec. 12. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
sarga szigeteloszalaggal egyszer korbetekered mondegyik ledet.
2018. dec. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs
2018. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sárgás körömlakk
2018. dec. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sárga üvegfesték
2018. dec. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van megoldás, én azt használom és bevált, már ha tetszik a végeredmény.

Enyhén rózsaszínű árnyalatúvá lehet tenni a fényét szövegkiemelő filc tollal. Ezekben a tollakban van sok különböző színű. Ezeket végig próbáltam, amit el lehetett érni és a narancsosan pirosasan világítók között van olyan, aminek a legvékonyabb bevonata is egészen erősen lumineszkál a hidegfehér LED fényében.


Ezzel én LED szalagot tettem (nekem) kellemesebb színűvé, ami növények között van és részben a szórt szoba világítást is adja közben. Igaz, hogy ott víz éri, de miután ujjal bele dörzsöltem a filctoll festékét, utána hagytam megszáradni és bevontam F.BS szilikon vékony rétegével. Ujjal átkentem és kész.

Egy másik led sornál színtelen lakkal fújtam le a bedörzsölt UV aktív festéket és az is jól rögzítette.


Amit észre vettem, ha a filctollal bekenem a led felületét és ujjal elkezdem dörzsölni, akkor egy ideig kenhető, de ha tovább dörzsölöm rajta, akkor le is törlődik végül. Ezt ki kell próbálni és ráérzel.


A fényerőből nem vesz le észrevehetően, hiszen az UV aktív festék is világít a kékes fény gerjesztésének hatására, csak színesen.

2018. dec. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2018. dec. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!