Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal ami a...

HHMA kérdése:

Létezik olyan oldal ami a depressziósoknak készült?

Figyelt kérdés
Nem épp olyanra gondolok, ami segít nekik....

2018. dec. 12. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, mit tud még egy oldal, ami nem segít? Direkt demotivál vagy lehoz az életről? Vagy önsajnáltató csoportok ahol egymásnak lehet sírni hogy miért szar az élet, de senki nem tesz ellene semmit, csak egymást húzzák lejjebb hogy kinek rosszabb?
2018. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Búra.hu
2018. dec. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem pontosan értem a problémát. Viszont ilyen oldalakat nem ismerek; nem is értem, minek üzemeltetne ilyet bárki; inkább valami motivációs szövegeket kéne keresgélned, amik kirángatnak ebből az állapotból. Amúgy hallgathatsz depis zenét is , azzal is kiengedheted a gőzt, ha úgy érzed,hogy valaki megfogalmazta a godnolataidat. PL azért lehet vannak depressziós idézeteknek is oldalak. ja meg létezik ilyen, hogy demotiváló. Hogyha egy kis demotiváltságra vágysz.:)
2018. dec. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csinálok majd egy ilyen oldalt hamarosan aztán majd be linkelem.
2018. dec. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodj meg, ha évek óta mély depresszióban szenvedsz, akkor egy oldal nem fog segiteni kilábalni belőle. :) 17L
2018. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azért kellett mert oda akarok tartozni, hanem azért, hogy kiszedjek onnan embereket. Meg akartam nézni, hogy mi van ott mert az egyik barátnőm is folyamatosan néz egy ilyet, csak nem akarja elmondani az oldal nevét. Csak segíteni akarok.
2019. jún. 30. 20:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezzel kellett volna kezdened ~fél éve, és rögtön más válaszokat kapsz.
2019. jún. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!