Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van hasonló oldal mint a...

Van hasonló oldal mint a gyakorikerdesek.hu, de olyan ahol normális kérdésre normális emberek, normálisan válaszolnak, nem kötekednek stb,? De legalábbis a parasztokat tiltani lehessen?

Figyelt kérdés
2018. dec. 5. 01:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Itt is tiltják a parasztokat. Nekem ez már vagy az ezredik nickem. A világ olyan, amilyenné az emberek teszik.
2018. dec. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát nem úgy vettem észre!Mi lenne ha nekem nem tetszik valakinek a stílusa vagy akármi, és én rakhatnám tiltólistára (ne is lássuk egymást)nem vagyok kíváncsi a válaszára sem.Mert egyébként nem lenne rossz oldal,csak egy kicsit elmaradott.
2018. dec. 5. 03:51
 3/16 anonim ***** válasza:
93%

Van, csak nem magyar nyelvű.

Ami magyar van, az még ennél is gyengébb.

2018. dec. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

Ha a kacsa úszni tudás hiánya miatt vízbe fullad, nem a víz a hibás.

.

Ez nem a Facebook, hogy a számodra antipatikus felhasználót letilthasd.

A kérdezők és a válaszolók zöme is anonim. Ha az Admin tiltja le az illetőt, másik nick-kel ismét beregisztrál - és voila!

.

Ne 'parasztozz' senkit, mert a paraszt a földműveléshez igenis ért, ráadásul, ha a paraszt nem szarik, az úr nem eszik!

.

Van megoldás: a neked nem tetsző kérdéseket/válaszokat figyelmen kívül hagyod.

2018. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
"másik nick-kel ismét beregisztrál " Regisztráljon. Eddig is az ment.
2018. dec. 5. 11:45
 6/16 anonim ***** válasza:

#5

Ezzel arra utaltam, hogy X-et hiába tiltanád le, ha legközelebb Y-ként kommmentálna.

2018. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem.Regisztáljon(ha annyira válaszolni akar nekem) y ként, ha változatlan a hozzáállás akkor tiltom.
2018. dec. 5. 14:35
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

No és ha letiltod, aztán legközelebb egyedüliként ad értelmes választ, akkor nem jut el hozzád az sem.

.

Ez a szájt így lett kitalálva. Ne áll be azok közé, akik keverik a Facebookkal! Ott azt tiltasz le, akit akarsz, itt pedig ez az Admin egyedüli joga.

Ne állj be azok közé, akik annyira Facebookosok, hogy nem értik a "hasznos/nem hasznos " és a "tetszik/nem tetszik" közötti különbséget.

2018. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincs is moderátor vagy admin.De ha van akkor nagyon sok lehet a dolga...És látom hogy az emberek tesznek magasról a szabályzatra.
2018. dec. 5. 16:22
 10/16 A kérdező kommentje:

És csak fáraszt a hülyegyerek.

Válaszoljak neki ?

2018. dec. 5. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!