Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet baj abból ha beszólok...

Utálok mindent kérdése:

Lehet baj abból ha beszólok valamit a tanárnak?

Figyelt kérdés
Milyen következmémyei lesznek annak ha mondjuk egy: kabd be a f***omat vagy egy b***mget mondok neki. Mármint a tanárnak.

2018. dec. 13. 15:45
 1/9 anonim válasza:
28%
Osztályfőnöki beírás, valamilyen figyelmeztetés, ha ismétlődő akkor szülőkkel is beszélnek, egyes abból a tárgyból. Szóval nem nyerhetsz, ezért sunyiban kell valamit tenned ha tényleg egy g*ci. Elfűrészelni a tanári szék lábait, meg hasonló szemétségek
2018. dec. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Rossz jegyeket fogsz kapni.

Én a töritanárral voltam rosszban. Érettségin a legkönnyebb tételt húztam, ráadásul pár héttel korábban feleltem belőle ötösre. És belekötött. Olyan egyértelmű hülyeséggel jött az érettségin, hogy kénytelen voltam ott is megmondani neki, hogy amit mond az ezért és ezért butaság. Utána az osztályfőnök mesélte, hogy mindenki ki volt akadva, hogy csak négyest adott. Viszont emiatt, hogy kiálltam az igazam mellett, az angolomat meg felhúzták ötösre, pedig abból buktam is korábban.

2018. dec. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyire érzed magad rongy embernek. Ha te magad is elismered, hogy egy alacsony értelmi képességekkel rendelkező, ostoba kis hülye vagy, a tanárok is tudják ezt, akkor kapsz egy beírást, vagy hasonlók.

Ám ha a környezeted nem ilyen, akkor nagyon keserves életed lesz. A sulinak vége, de te maradsz suttyó az utolsó leheletedig.

2018. dec. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pozitív beszólás is létezik, próbálkozz azzal, biztos meg fog lepődni.
2018. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%
A tanár jobban tud szivatni, mint amennyit egy kislány beszólása ér.
2018. dec. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 csatrad ***** válasza:
10%

abszolut nem, alsoban en pofan okloztem a tanart,

felsoben meg feljelentettuk es hajszal hijan kirugtak sirva ment ki az osztalybol

nyugodtan oszd ki az agyat had szokja, a jegyeket szard le semmit nem szamit, ha meg megis irsz egy felvetelit ahova tovabb tanulsz amivel semmisse vallik minden sulis jegy ami elotte volt

2018. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan csinálj, amit akarsz.

Így lehet elkergetni a normális, jó lelkű tanárokat - és marad neked az olyan suttyó, amilyen te is vagy.

Na, annak hiába szólsz be, mert ő jobb ebben, és még ki is tol veled elölről-hátulról. Tanítani is csak a suttyóságra fog majd, és ezzel a kör be is zárult. Képzetlen, suttyó tanárok tanítják a képzetlen, suttyó diákokat, akikből aztán szintén képzetlen, suttyó felnőttek lesznek. Egy pár közülük aztán megy "tanítani"...

De ugye te okoztad ezt, vagy a sorstársaid. Ha megbecsültétek volna, akkor még mindig a jó tanár lenne ott.

2018. dec. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szeretném leszögezni hogy csak elgondolkodtam ezen, viszont tényleg van eg y köcsök tanárom akinek szívesen beszólnék.
2018. dec. 14. 11:11
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te jobbnak tartod magad nála, akkor elegáns felsőbbrendűséggel kezeld, s ne alantas indulatokkal.
2018. dec. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!