Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Muszály tanárnak lennem?...

Muszály tanárnak lennem? (lentebb)

Figyelt kérdés
Sziasztok,19 éves lány vagyok, most vagyok első éves az egyetemen osztatlan tanári szakon, szakpárom angol-média.Ha diploma (és egyéves gyakorlat) után nem akarok tanítani semmilyen körülmények között,akkor el tudok helyezkedni másképp, nem csak tanárként?A médiával tudom, nem lehet sokat kezdeni, de talán az angolt keresik (?).Mondjuk magában az idegen nyelv sem ér sokat, és ha párosítok hozzá egy OKJ-s képzést, pl. mérlegképes könyvelő, logisztikai ügyintéző...?Szakot váltanom sajnos nem lehet.Kérlek szépen, adjatok tanácsot!

2018. márc. 4. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Muszály, lol. A jövő generációinak nevében légyszíves ne legyél tanár, köszike
2018. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nem, az angolt se keresik, mert most már a 40 év alatti korosztály 70%-a beszél legalább középfokon, 40%-a pedig felsőfokon angolul. Úgy lenne értelme hogy angol és egy ritkább idegen nyelv, akkor nagyon jól tudnál keresni.
2018. márc. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
MuszáJ 😂
2018. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Isten ments!

Ilyen helyesírással... és ez eleve karrier kérdés, nem "egyéb".

Inkább keress más pályát.

2018. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
30%

Most komoLYan a J/LY betűkön vitáztok? 😂 szövegértést meg nektek nem tanítottak ezek szerint 😒

Kérdező: ha tényleg nem akarsz tanár lenni, válts szakot, nem értem miért ne lehetne. Inkább csinálod azt amit nem szeretsz? Nyelviskolában sem lennél tanár?

2018. márc. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

"komoLYan a J/LY betűkön vitáztok?"

Szerinted ez egy tanárnál egyáltalán nem számít?

Üdvözöllek az új világban! Szedd elő a kőbunkódat, azt' indulás vadászni!

2018. márc. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
48%
Tényleg, azért mert elírt egy betűt? 😂😂 Ha már olyan tárgyai vannak a diáknak, mint média-angol akkor nem egy alsós elsős osztályban vagyunk már ugye, ahol a gyerek még tanulja a betűket.. Nehogy a média tanártól tanuljon meg tökéletesen írni😒 Oké, hogy alap helyesen írni, de basszus úgy csináltok mintha nem hibázhatna azért, (se) mert tanárnak készül.
2018. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tényleg, azért mert elírt egy betűt?"

Nézd már meg, amit írt!

Olyan hanyagul csapta oda, hogy a hajam égnek áll.

Ezen kívül a kategóriát sem találta el.

HANYAG EMBER NE MENJEN TANÁRNAK!

2018. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!