Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyek magasabb 17...

Hogyan legyek magasabb 17 éves vagyok Alig 160 cm Nem tudom hogy fogok-e még Nőni De Max 170 szeretnék lenni Hogyan nőjjek Legalább 5 cm-t 165?

Figyelt kérdés
Már kb 2 éve nem nőttem semmit!Komoly választ szeretnék Aki tapasztalt már magán ient és Azután Magasabb lett Pl.
2018. dec. 14. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Komoly valasz? Közlekedėsbe írtál... Így aszondom vegyėl egy m5 bmw t azt senkit nem ėrdekel onnantól h milyen magas vagy.
2018. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Inkább azon aggódnék a helyedben, hogy 1 év múlva érettségizel és még "ien" borzalmas a helyesírásod.
2018. dec. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A helyes irásrol annyit Hogy szerintem neked nincs semmi fogalmad a helyes irásrol!Amugy Mit nem irtam le helyesen?Azt mond már el nekem Lehet hogy móst Nem pont olyan érthetöen irtam ahogy te elvártad de Bocsi!Amugy arra kellene válaszolj amit kérdeztem. Ha nem akkor Nem kell válaszolni!
2018. dec. 14. 17:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Most mi a fenét hisztizel kérdező? Magadat nem tudod növeszteni, de nőni fogsz még!
2018. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!