Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit vennétek 70 ezer...

Ti mit vennétek 70 ezer forintból?

Figyelt kérdés

1 pár cipőt vagy kb. 180 liter benzint.


A cipő mellett szól, hogy már 3 éve szeretnék egy ilyet, most úgy néz ki, hogy nagy valószínűséggel sikerül megszerezni. Előbb-utóbb mindenképpen vennék egyet, de most pont szülinapom előtt egy nappal jelenik meg, tökéletes ajándék lenne. Viszont csak egy tárgy, nem lehet vele semmit csinálni, csak hordani, meg van 14 pár cipőm, úgyhogy nem is létszükséglet.


A benzinre azért gondoltam, mert a vezetés a hobbim, most elég olcsó is, és az inkább egy élmény, nem egy konkrét tárgy. Viszont ugye minél többet megyek, annál inkább jönnek elő hibák, főleg egy idősebb kocsinál, mint amilyen nekem van, és azokra is költeni kell.


Most ez a két lehetőség jött szóba, egyszer már álltam egy ilyen döntés előtt, akkor a benzint választottam, és nem bántam meg, de akkor egy “átlagos” cipő állt vele szemben, amit bárki meg tudna venni, ha bemegy a boltba.



2018. dec. 14. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Van 14 cipőd, ráadásul az új első nap tönkre mehet, ha valaki mondjuk lekajálja, vagy felmostak és te belépve ráfröccsented a hypot.


A benzin a nyerő! Bármikor lehet valaki beteg és kell hozzá járni a kórházba, vagy megismerhetsz egy messzebbre lakó valakit, sőt, szilveszterkor, mint sofőr, még kereshetsz is vele!

2018. dec. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
miért kell mindenáron most azonnal elkölteni?
2018. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmennék egyedül egy wellness hétvégére, és még maradna is belőle, azt félretenném.
2018. dec. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!