Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem hajlandó...

Mit tegyek, ha nem hajlandó senki válaszolni tisztességesen egy tudományos kérdésemre?

Figyelt kérdés
Választ kapok, de nem konkrétumot, nem pont azt amit kérdezek, és ebből adódik, hogy a válaszadó tudja a választ, de nem hajlandó leírni azt. Abból a módszerből, amit ad, nem megy nekem felírni a helyes megoldást.

2018. dec. 15. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Mutatsd már meg légyszi az egyik ilyen kérdést!

Akkor talán tudnánk válaszolni!

2018. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TappancsMancs ***** válasza:
Ja, mutasd. Nekem is vannak olyan kérdéseim amikre nem kapok kielégítő választ.
2018. dec. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyan írjuk fel egy ellipszis egyenletét az x,y,z térbeli koordináta-rendszerben? Egy példát szeretnék látni rá. Nem síkban, mert az tudom, hogy kell, hanem térben.
2018. dec. 15. 19:35
 4/7 Gombanyo12 ***** válasza:
Ezt a kérdést egy matematikusnak kell feltenni!
2018. dec. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 TappancsMancs ***** válasza:
Passz. Próbáld meg angol kereséssel, biztos több találatod lesz.
2018. dec. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt van

2018. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csicsky ***** válasza:
100%

Most konkrétan mi a kérdés? A kétdimenziós, síkbeli ellipszisnek az egyenlete az x,y,z koordináta-rendszerben, vagy az ellipszoidnak (#6 válaszoló)? Ha az elsőről van szó és tudsz angolul, akkor írd be a keresőbe, hogy: ellipse in 3 dimensional space, vagy: formula of ellipse in 3D space, vagy: equation of an Ellipse in 3-space.

Az egyik találat:

[link]

2019. jan. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!