Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az Xbox-öt...

Hogyan lehet az Xbox-öt használni? Ajándékba kaptam egy Xbox one s-t és kb fogalmam sincs, hogyan kellene használni.

Figyelt kérdés
Úgy értem csak úgy tudok játszani rajta ha megvasarolok játékokatrá?(ingyenesen kivéve) mert igy kb milliókat lehet rá költeni és soha se terül vissza..ergo értelmetlen... főleg h én nem vagyok annyira oda a multiért..így pedig mi értelme is van amúgy egyáltalán? Pcn nincs ennyit le korlátozva minden és nem is költséges ennyire..ncorerrol simán letöltőd ami kell...

2018. dec. 17. 00:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán meglepetésként érhet, de normál esetben meg kellene vásárolni a játékokat konzolra és PCre is... A jelenlegi konzolokra nincs warez.
2018. dec. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Fizess elő gamepassra. Amugy meg nem értem, ha bemegyek a boltba, onnan sem lopok, hanem kifizetem.
2018. dec. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
add el ha nem kell és nem lesz probléma belőle.
2021. nov. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!