Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Úgy érzem elegem van az...

Úgy érzem elegem van az életből! És talán megkéne tennem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdem a legelejétől:

Általános suliban kezdödött úgy olyan 3.-4. osztálytól de csak 5.-ben gondolkodtam elrajta.

Már akkor is nagyon sokszor szivattak. De tényleg! Mintha nem is emberek lenének mintha lelkük sem lenne. Ott tapostak belém ahol csak tudtak.(pl.:egyszer eltörtem a lábam és járógibszet kaptam,úgy éreztem hogy legalább akkor békém hagynak De nem! Na azt fájt talán a legjobban hogy a "barátaim" szivattak,nevettek rajtam)

Az osztálytársaim már alsóban tudatták velem hogy ronda vagyok (ez igaz) és onnantól kezdve az önbizalmam nulla.

Jelenleg középsulis vagyok. De itt mostanában kezdtek el szivatni,de úgy hogy az már rohadtul fáj ott bent.

Most úgy érzem egyre jobban gondolok az öngyilkosságra. Úgyérzem itt az idő hogy megtegyem mert már úgy érzem nem bírom. Már az öngyilkosság 7.-ben akartam csinálni tehát onnan kezdett el komolyabban elő jönni ez nálam.

Tanároknak,szüleimnek nem szoltam erről és nem is fogok! Persze,hogy az ő szemükben is mégnagyobb luzer legyek.

Ja és mindenben béna vagyok. De tényleg! Egy csomó sportot próbáltam de egysem. Semmiben sem vagyok jó.


Nos,aki idáig elolvasta annak köszönöm!



2018. dec. 19. 20:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Egy alapszabály: ha téged sérelem ér, akkor ne az legyen a megoldás, hogy magad ellen fordulsz. Szólj vissza és szivasd te is azokat, akik veled ezt teszik. Nem hiszem, hogy mindegyikük olyan tökéletes, hogy ne lennének gyenge pontjaik. Aki nem szemétkedik, azzal te se tedd. Ne akarj a nálad (is) gyengébbeken revansot venni. A tanároknak amúgy hiába nem szólsz, előbb-utóbb úgyis észreveszik.
2018. dec. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Viszaszolok nem érdeklik, direkt nem figyelek rájuk aztsem érdeklik
2018. dec. 19. 20:52
 3/21 anonim ***** válasza:

Hiányzik nekik a szenvedés valamilyen formában. A leírt fajta csak akkor hajlandó civilizált ember módjára viselkedni. A tanárok tudnák őket leginkább "meggyötörni", ők majd kitalálnák hogy hogyan. Például olyan vicces módszer jutott eszembe hogy hatosra kelljen tudniuk az anyagot egy kettesért.


Az életed alakíthatod még akár úgy is hogy munkaadójuk leszel az ilyen civilizálatlanoknak. És akkor ők dolgoznak, te feladatod meg a pénz elköltése lesz. És ha érzik hogy alárendelt és hátrányos szerepben vannak, akkor szuper intelligens emberi módon fognak tudni viselkedni.

2018. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Azok??? Inteligensen?? Civilizáltan???

Az egyik egy beképzelt f asz a másik pedig egy kis elkényesztett nyávógos kis izé aki már 14 évesen cigizik és iszik.

2018. dec. 19. 21:54
 5/21 csatrad ***** válasza:

Hehe, engem meg kozepsuliban is cikiztek es vertek. Total nem volt eletem, egy ures test voltam az elet sodrasaban.


Aztan elkezdtem fosulira jarni. Es ott ujaszulettem. A fosulin nincs szivatas, nincs kocsog, es szulok se nagyon annyit kell ott lenned. Ott sokan pontosan olyanok mint mi.


Most itt allok a vilag tetejen es most munka kozben mobilozok a fonoktol 1 meterre mert nem mer ramszolni :)


Tok mindegy mit csinalsz vagy csinalnak veled. 21 eves korodik meg durva serulesekbil is nyomtalanul ki fogsz gyogyulni.


Kitartas!

2018. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 csatrad ***** válasza:
jah a szuleidet kerlek szeresd nagyon jo dolog hidd el, kerlek tedd meg ertuk
2018. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
jesszusom hány ilyen hisztis világfájdalmas tini van a világon? kis ostoba, járj iskolába, edd meg amit az anyukád főz, írd meg a házidat és maradj csendben amíg nem neked kell dolgoznod és eltartanod magadat, meg a saját $eggedre vigyáznod. addig egy büdös szavad nem lehet. esküszöm nem tudom hogy az ilyen életképtelenek hogy maradnak egyáltalán életben amikor már majd felnőnek.
2018. dec. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Plusz még nagyon aggódom apámért mert lehet daganatos betegsége van.
2018. dec. 20. 22:01
 9/21 anonim ***** válasza:
Menj el pszihológushoz menj át másik ISKOLÁBA ami lehetőség legyen egyházi vagy olyan kulturált, hogy nem fognak téged piszkálni. Valakinek akiben megbízol szerintem mond el, mert ha nem mondod el akkor senki sem fog neked segíteni. Ne legyél öngyilkos mert, fontos ember vagy, hogy eddig bírtad. Jobbulást az apukádnak!
2018. dec. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Amiben most vagyok azis egy Egyházi iskola

Vannak kötelező osztálymisék meg ehhez hasonlok. De ebben az osztályban mindenki vallásos (római,görög,református) de mégis vannak köztük olyan is (nem is egy ember) aki nem hisz Istenben

2018. dec. 21. 22:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!